Hodowla Pit Bull Warszawa

Hodowla Pit Bull Warszawa

Witamy na stronie firmy American Pit Bull Terrier Warsaw Dognik Bulls (zarejestrowanej przez ADBA- Amerykańskie Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych).

Od 2011 roku nasza hodowla pitbulli Warszawa zajmuje się hodowlą wysokiej jakości żywca amerykańskich pitbulterierów, wykorzystując nowoczesne linie krwi — Jumbo, ddvv, OFRN, Red Alert.

Pit bulle z hodowli Dognik Bulls Warsaw to silne, wysportowane, zdrowo pracujące teriery. Każdy miot szczeniąt w naszej hodowli jest starannie zaplanowany i zawiera niezwykłą populację prawdziwych pitbulli.

W naszej amerykańskiej hodowli pit bull terrier Warszawa można kupić szczeniaka pit bull (Warszawa), średnia cena to 1000-2000 euro. Każdego roku hodujemy kilka różnych suk, utrzymując naszą główną linię oraz własną linię hodowlaną Castlesline. Założycielem linii jest importowany z Ameryki samiec Millers Wild Storm aka Castle. Został zakupiony ze znakomitej hodowli sportowej na Florydzie (Real Deal Chocolates) i stał się największym amerykańskim reproduktorem Pit Bull Terriera w Europie. Jego dzieci są silne, dobrze umięśnione, o stabilnej psychice, bardzo lekkomyślne, z doskonałą motywacją do jedzenia i zabawy. Są jednak życzliwi dla swojej rodziny i całkowicie bezpiecznymi społecznie psami. Wraz z zestawem wysokiej jakości genów, ekskluzywnym rodowodem, otrzymujesz prawdziwego i naprawdę niezawodnego przyjaciela z warszawskiej hodowli pitbulla.

Aby przedyskutować możliwość zakupu szczenięcia z warszawskiej hodowli pitbulla, zdecydować, która rasa szczeniaka pasuje do Twojej rodziny i Twojego stylu życia, skontaktuj się z nami korzystając z poniższych metod

Instagram hodowla pitbulli Warszawa— dognikbulls

Email Hodowla American Pit Bull Terrier Warszawa— dognikb@gmail.com

Zdjęcia niektórych psów z «Dognik Bulls», Amerykańskich Pit Bull Terrierów Warszawa: