Hodowla pitbull blisko mnie

American pitbull terrier kennel

Hodowla amerykańskich pitbulterierów „Dognik Bulls”. Nasze psy to przedstawiciele najczystszych i najbardziej znanych linii hodowlanych rasy American Pitbull Terrier. OFRN (USA), Red Alert (USA), Jumbo (Jugosławia), Zebo (USA), Lonzo (USA), Boudreaux (USA), DDWW (Ukraina).
Hodowla pitbulli „Dognik Bulls” jest znana na całym świecie – nasze psy żyją w 25 krajach! W tym w ojczyźnie rasy — w Stanach Zjednoczonych.
Nasze amerykańskie pitbulteriery wygrywają zawody sportowe, wystawy i treningi w wielu krajach świata. Wszystkie psy w hodowli zostały przebadane pod kątem chorób genetycznych, które mogą występować u rasy American Pitbull Terrier.
Zdjęcia naszych psów (Hodowla pitbull blisko mnie):
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Zasady naszej pracy:
Miłość do rasy. W naszej hodowli wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości amerykańskie pitbulle. Wszystkie nasze pitbulle mają amerykański rodowód ADBA. A to najcenniejsze rodowody pitbulli na całym świecie. Przecież to właśnie ta organizacja rejestruje i prowadzi rejestry rasowych pitbulli na świecie od 1909 roku.
Ciągle uczymy się nowych rzeczy i udoskonalamy naszą pracę. Ja, jako kierownik żłobka, jestem lekarzem. Jestem także certyfikowanym trenerem psów-ekspertem. Sędzia wystaw amerykańskich pitbulterierów w Unii Europejskiej. Sędzia zawodów sportowych (poczekający).
Główna hodowla opiera się na czystej krwi amerykańskiej. Przywieźliśmy kilka psów z Ameryki. Hodujemy również najlepsze amerykańskie psy płci męskiej.
W naszej hodowli możesz kupić szczeniaka pitbulla. Średnia cena wynosi 1500-2000 euro. Dostawa jest dostępna do dowolnego miasta i kraju. Posiadamy duże doświadczenie w dostawach. Najważniejszą rzeczą od Ciebie jest chęć zakupu szczeniaka w naszej hodowli pitbulli. A także możliwości finansowe na zakup i utrzymanie hazardowego, fajnego, aktywnego pitbulteriera od „Dognik Bulls”.
W tym roku nasza hodowla planuje urodzić 5 miotów szczeniąt rasy American Pitbull Terrier. Skontaktuj się z nami i kup wymarzonego szczeniaka z „Hodowla pitbull blisko mnie”.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Z poważaniem Veronika Voitovska, hodowla amerykańskich pitbulterierów „Dognik Bulls”.

Hodowla pitbull blisko mnie