Hodowla pitbulterierów Dognik Bulls


Witamy w hodowli pitbulli (amerykańskich pitbulterierów). Nasza szkółka posiada zarejestrowaną nazwę „Dognik Bulls”. Od 2011 roku zajmujemy się rasą pitbulli.
Abyś mógł osobiście ocenić jakość naszych psów, pokażę Ci kilka zdjęć. Są to dorosłe pitbulle „Dognik Bulls”.

Nasza hodowla jest zarejestrowana w ADBA-American Dog Breeders Association. Główne rody pitbulli, z którymi współpracujemy to: Old Family Red Nose, Jumbo, Red Alert, Lonzo, Maverick, Zebo, DDWW. Pitbulle „Dognik Bulls” żyją w 25 krajach na całym świecie. Setki miłośników i koneserów rasy American Pit Bull Terrier.
Wszystkie nasze amerykańskie pitbulteriery są przebadane pod kątem chorób genetycznych.
Nasze amerykańskie pitbulteriery są Championami Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Litwy, Estonii, Ukrainy, Rosji, Białorusi i innych krajów. Laureaci wystaw i zawodów sportowych w całej Europie.
Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem pitbulla ADBA prosimy o kontakt. Pamiętaj, aby w pierwszej wiadomości opowiedzieć nam o sobie:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Cena szczeniąt rasy American Pitbull Terrier w naszej hodowli wynosi 1500-2000 euro (dolarów). Wykonujemy krycia pitbulli w hodowli, a także krycia na świeżym powietrzu na terenie całej Europy.
Nasza szkółka znajduje się na Łotwie (Europa, Unia Europejska). Niedaleko Rygi (stolicy Łotwy). Ale sprzedajemy szczenięta pitbulla w całej Europie i USA. Możliwość dostawy. Kwota wysyłki zależy od kraju, w którym mieszkasz. Możesz też przylecieć/przylecieć, żeby nas odwiedzić. A jednocześnie odbierz swojego najlepszego szczeniaka rasy American Pit Bull Terrier.
Hodowla pitbulli Dognik Bulls obecnie sprzedaje kilku chłopców i dziewczynki. Nie przegap szansy, aby stać się właścicielem rasowego, dobrze wychowanego, wysportowanego pitbulla z rodowodem.
Pozdrawiam, Veronika Voitovska

Hodowla pitbulterierów Dognik Bulls