Hodowla psów Pitbull Polska

Jedyna zarejestrowana w Polsce hodowla amerykańskich pit bullterrierów „Dognik Bulls” (ADBA) powstała w 2011 roku, od 2016 roku zajmuje się hodowlą amerykańskich pit bullów – Castlesline. Linia oparta jest na psach Old Family Red Nose z dodatkiem hodowli użytkowej, użyto krwi Jumbo, DDWW, Red Alert.

Od wielu lat stajemy się silni, z dużymi, obszernymi głowami, myśląc, bardzo hazardowo i jeżdżąc amerykańskimi Pit Bull Terrierami. Średnia wielkość naszych pitbulli to 20-24 kg. Wysokość w kłębie 43-50 cm W zależności od krycia mamy pitbulle o większej lub mniejszej wadze. Wszyscy absolwenci hodowli pitbulla Polska żyją dobrze z dziećmi w różnym wieku. Nasze psy mają odpowiednio silną psychikę.

Pit bulle w szkółce w Polsce są przebadane pod kątem chorób genetycznych ras, regularnie badane przez lekarza weterynarii, występują i wygrywają na wystawach w Polsce i za granicą, wygrywają w zawodach sportowych w różnych krajach. Absolwenci hodowli pitbulla „Dognik Bulls” Polska mieszkają w 20 krajach świata.

Championy Łotwy, Championy Estonii, Championy Krajów Bałtyckich, Championy Włoch, Championy Ukrainy, Championy Białorusi, Championy Rosji urodziły się w hodowli amerykańskich pitbulterierów Polski «Dognik Bulls». Mistrzowie w zawodach sportowych na Łotwie, Litwie, w Finlandii, Ukrainie, Rosji, Białorusi itp.

Kilka razy w roku w naszej hodowli American Pit Bull Terrier Polska są szczenięta. Możesz skontaktować się z nami i omówić jaki rodzaj szczeniaka chcesz — suczka czy piesek, kolor, dorosły rozmiar, oczekiwany charakter i inne. Koniecznie opowiedz nam o sobie i swojej rodzinie, dzięki czemu łatwiej będzie nam powiedzieć, które szczenięta z jakich skojarzeń pitbulli będą Ci odpowiadać. Ceny naszych szczeniąt American Pit Bull Terrier wynoszą średnio 1000-2000 euro.

Hodowla Pit Bull Polska instagram- dognikbulls

Email- dognikb@gmail.com

Zdjęcia niektórych psów z hodowli Dognik Bulls Polska