Hodowla psów

Psy i szczenięta rasy American Pitbull Terrier, American Bully. Nasze przedszkole działa od 2011 roku. Hodowla psów zarejestrowana jest w systemie ADBA z rasami American Pitbull Terrier. Hodowla dla psów jest zarejestrowana w ABKC w American Bullies.
Najpierw pokażę Ci nasze idealne psy. A kiedy się w nich zakochasz, opowiem Ci więcej o żłobku.
American Pitbull Terriery są piękne, muskularne, o doskonałej anatomii:

American Bullies: kieszonkowy, standardowy i klasyczny. Potężny, zdrowy, miły:

Co robimy w hodowli psów? Wszystko zaczęło się od miłości do psów. Zaczęliśmy odwiedzać poligony, wystawy psów i wydarzenia sportowe. Z czasem postanowiliśmy z mężem otworzyć własną hodowlę dla psów. Starannie wyselekcjonowaliśmy przyszłe psy do naszej hodowli. Nasze główne psy sprowadziliśmy z Ameryki, następnie z Europy i Rosji. Po wielu latach hodowli psów rasowych stworzyliśmy w hodowli własną populację psów. Wszystkie nasze American Pitbull Terriery i American Bullies są doskonałymi psami dla rodzin i do życia z dziećmi. Nasze psy odnoszą sukcesy w sporcie i na wystawach. Mają też naprawdę ekskluzywne rodowody sięgające tamtych czasów. Czasy, w których psy spełniały swoje funkcje bez zarzutu, były wytrzymałe i bardzo zdrowe.
Jeśli szukasz hodowli dla psa i chcesz kupić szczeniaka to zapraszamy do kontaktu. Opowiemy Ci o różnicach pomiędzy American Pitbull Terrierem a American Bullies. Pokażemy Ci przejrzyście jak one wyglądają, pokażemy setki filmów i zdjęć. Przeprowadzimy pełną konsultację, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji jakiego psa chcesz kupić.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na rasę psa, polecam śledzić naszą hodowlę na Instagramie. Będziesz mógł śledzić nasze psy, cieszyć się naszymi sukcesami i mieć osobistą opinię na temat pitbulli i bullów z hodowli Dognik Bulls.

Hodowla psow. Hodowla american bully. Hodowla amerykańskich pitbulli terierów