Hodowla szczeniąt rasy American Pitbull Terrier


Ekskluzywna dzianina w Europie! W hodowli DOGNIK BULLS American Pit Bull Terrier spodziewamy się szczeniąt krwi OFRN/Jumbo.
Wyjątkowość tego krycia polega na tym, że krew OFRN (Old Family Red Nose) jest bardzo rzadka w Europie. OFRN to stara rodzina czerwononosych. Nie oznacza to jednak, że każdy amerykański pitbulterier, który ma czerwony nos, jest OFRN. OFRN obejmuje starsze rody amerykańskich pitbulli, takie jak Millers, Larsan, Castillo. Większość hodowli amerykańskich pitbulterierów w USA zbudowana jest na krwi OFRN.
Ojciec naszych szczeniąt został sprowadzony z Florydy w Ameryce. Pochodzi ze szkółki zajmującej się standardami sportowymi w USA. Przedszkole Real Deal Chocolates jest na razie zamknięte. Ale nadal mamy ich czyste linie hodowlane.
Dlatego też hodujemy naszego Millers Wild Storm po suce sprowadzonej z Bułgarii. Jest przedstawicielką hodowli wyłącznie pracującej, rodu Jumbo. Będzie to jej ostatnie krycie w naszej hodowli pitbulli. Z tego skojarzenia od kilku lat produkujemy niezwykłe amerykańskie pitbulteriery. Dla mnie osobiście w naszej hodowli pozostały dwie suczki i dwa samce z tych skojarzeń. Są one również wykorzystywane do dalszej hodowli wysokiej jakości szczeniąt rasy American Pitbull Terrier w hodowli. Otrzymujemy psy średniej wielkości, o zrównoważonym układzie nerwowym. Z natury wszystkie nasze szczenięta i dorosłe pitbulle z kombinacji OFRN/Jumbo są bardzo przywiązane do rodziny. To naprawdę psy rodzinne. Samce z tych kojarzeń mają wyraźny instynkt ochrony swoich ludzi przed obcymi w nagłych przypadkach. W przeciwnym razie są całkowicie społecznie adekwatni w społeczeństwie. Są to pitbulteriery z wrodzoną dużą motywacją do zabawy i jedzenia.
Oboje rodzice poddawani są badaniom na obecność chorób genetycznych i co roku poddawani są niezbędnym badaniom lekarskim przeprowadzanym przez certyfikowanego lekarza weterynarii. Przyszła matka szczeniąt przed kryciem została dodatkowo zbadana pod kątem zdrowia, a także została wykonana badania.
Ojciec szczeniąt jest wielokrotnym mistrzem zawodów sportowych i wystaw w kilku krajach. Pełna lista tytułów dostępna jest na jego osobistej stronie na stronie internetowej naszej szkółki, możesz ją sprawdzić.
Wszystkie szczenięta będą trzykrotnie odrobaczone, zaszczepione, z europejskim paszportem weterynaryjnym, rodowodem ADBA i umową sprzedaży. Dodatkowo każdy otrzyma instrukcję wychowania szczenięcia do 1 roku życia. 20 stron przydatnych informacji, wyłącznie z naszej hodowli amerykańskich pitbulterierów „DOGNIK BULLS” dla właścicieli naszych szczeniąt.
Cena szczenięcia od tych rodziców to 1800 euro lub 2000 dolarów.
Dostawa jest dostępna na terenie całej Europy, Ameryki, Kanady i Brazylii.
Aby zarezerwować w hodowli szczeniaka rasy American Pitbull Terrier napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Twoja Veronika Voitovska. Właściciel amerykańskiej hodowli pitbulterierów „Dognik Bulls”. Lekarz rodzinny. Ekspert w obsłudze psów. Psycholog zwierząt.

 

OFRN Larsan, OFRN Castillo, szczenięta American Pit Bull Terrier z hodowli, hodowla American Pit Bull, OFRN Pit Bulls kupię, Jumbo Pit Bulls kupię