Įsigykite american bully pocket šuniuką

Įsigykite american bully pocket šuniuką

„Pocket“ tipo „bully“ šuniukai parduodami „American Bully“ veislyne „Dognik Bulls“. Gimimo data: 2022 m. spalio 24 d.

Parduodamos 2 merginos: mėlyna (pilka) ir alyvinė. Šuniukų nuotraukos straipsnyje.

American Bully šuniukų tėvas: atvežtas iš Amerikos. Kilmės slapyvardis: 815 Bully Camp Noise. Šalies čempionas. Grynas pagal genetinius kilmės tyrimus. Kišenės tipo, 40 cm aukščio, 32 kg svorio. Alyvinė spalva.

American Bully šuniukų mama: atvežta iš Rusijos. Kilmės slapyvardis: Dognik Bulls Lilibeth. Gryni iki gimimo genetiniai tyrimai. Kišenės tipas, aukštis 36 cm, svoris 24 kg.

Pocket Bully“ yra mažiausias, tačiau galingiausias amerikietiškas smurtautojas. Šių tėvų chuliganiško šuniuko kaina – 2000 eurų. Užsakymo užstatas 500 eurų, įskaičiuotas į bendrą šuniuko kainą.

Kartu su šuniuku gaunate: skiepai pagal amžių, šuniukai kelis kartus dehelmizuojami, turi Europos veterinarinį pasą (gali laisvai keliauti į bet kurią šalį), mikroschemą ir jos registraciją Europos gyvūnų duomenų bazėje, ABKC kilmės dokumentą (didžiausias ir labiausiai). patikima organizacija pasaulyje, turinti American Bully kilmės dokumentus). Amerikietiško patyčių veislyno Dognik Bulls konsultacijos – visam gyvenimui.

Šuniukai valgo aukščiausios kokybės maistą, auginami švariame miško plote. Pilnai paruoštas judėti. Baigta pagrindinė šuniuko socializacija.

Pilka (mėlyna) Dognik Bulls Branwen. Didesnis už seserį, aktyvus, smalsus, labai geras bendravimas su žmonėmis ir gyvūnais. Tinka aktyvioms šeimoms ir šeimoms su vaikais.

Violetinė Dognik Bulls Olwen. Miniatiūrinė, švelni, su labai gražia kilmės galva. Puiki anatomija, bus puikus parodos šuo. Tinka pradedantiesiems ir patyrusiems šunų savininkams.

Įsigykite american bully pocket šuniuką:

paštas: dognikb@gmail.com

Instagram: dognikbulls

Šuniukų tėvo nuotraukos:

Šuniukų mamos nuotrauka:

Garsūs protėviai, kuriais didžiuojamės:

Savarankiškas Frankas


Gottyline’s Barbee

F.A.B. fenomenas

Gottyline Dax

Veislyno šunys gyvena 20 pasaulio šalių. Esant poreikiui suorganizuosime pristatymą į bet kurią šalį ir regioną. Pristatymas apmokamas atskirai: aviakompanijai, brokeriui, antžeminiam vežėjui, priklausomai nuo šalies, į kurią reikia siųsti patyčių šuniuką.