Įsigykite pitbulo šuniuką sportui

Įsigykite pitbulo šuniuką sportui


Sportinių amerikiečių pitbulterjerų Dognik Bulls veislynas siūlo parduoti du šuniukus!
Mating Miller’s Wild Storm dar žinoma kaip pilis (importas iš JAV) x Dognik Bulls Indiana (importas iš Dagestano).
Parduodamas 1 raudonsnukis patinas ir 1 raudonsnukis patelė. Gimęs 2022 10 22. Pilnas dokumentų paketas grynaveisliui pitbuliui: Europos veterinarinis pasas su dviem skiepais ir vakcinacija nuo pasiutligės, mikroschema su registracija Europos naminių gyvūnėlių duomenų bazėje, ADBA kilmės dokumentas, atmintinė pirmiems metams apie pitbulo šuniuko priežiūrą ir auginimą.
Parduodamos merginos nuotrauka ir video. Kilmės slapyvardis: Dognik Bulls Charlotte. Kaina 1500 euru. Šarlotė užsispyrusi, gerai sukimba, absoliučiai bebaimė, tyrinėjanti visas naujas vietas. Suaugęs užaugs apie 19 kg.Parduodamo berniuko nuotrauka. Kilmės slapyvardis: Dognik Bulls Komanchi. Kaina 1500 euru. Komančas yra mažas berniukas. Jis puikiai žaidžia, turi ryškų grobio instinktą, sutaria su žmonėmis ir vaikais. Suaugusio žmogaus svoris bus apie 20–21 kg.


Dognik Bulls veislynas teikia paramą ir paramą per visą kiekvieno absolvento gyvenimą. Galite atvykti asmeniškai pasiimti šuniuko. Arba suorganizuosime automatinį pristatymą arba pristatymą oru. Mūsų veislyno šunys gyvena 20 pasaulio šalių.
Vados tėvas – iš JAV atvežtas patinas (iš sporto veislyno Real Deal Chocolates). Sporto ir parodų čempionas keliose šalyse. Grynas nuo genetinių genetinių ligų.


Vados mama atvežta iš Dagestano (iš dirbančio darželio Asadulla). Mažas, žaismingas šuo. Labai draugiškas su visais žmonėmis. Turi stabilią nervų sistemą.


Jei norite įsigyti pitbulo šuniuką sportui, susisiekite su mumis:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls