Juodasis pitbulis šuniukas

Mūsų pitbulių veislyne «Dognik Bulls» parduodami visi juodųjų pitbulių šuniukai!

Kai kurių mūsų amerikiečių pitbulterjerų poravimosi metu gauname visiškai juodus pitbulo šuniukus, be baltų dėmių. Jis laikomas retu, išskirtiniu ir labai vertinamu.

Šiuos šunis daugiausia gauname iš Dognik Bulls Anksunamun ir jos vaikų. Visiškai juodo pitbulo šuniuko kaina mūsų veislyne – 1700-2000 eurų.

Leiskite parodyti jums keletą mūsų visų juodųjų pitbulių šuniukų pavyzdžių.

Dognik Bulls SpaceX (vyras). Gimė iš Millers Wild Storm, dar žinomo kaip pilis ir Dognik Bulls Anksunamun. Jis ilgai ir laimingai gyveno Vokietijoje.

Dognik Bulls Black Becky (moteris) . Gimė iš Millers Wild Storm, dar žinomo kaip pilis ir Dognik Bulls Anksunamun. Gyvena Ukrainoje.

Dognik Bulls Murtagh Fraiser (vyras). Gimė iš Millers Wild Storm, dar žinomo kaip pilis ir Dognik Bulls Anksunamun. Gyvena Suomijoje.

Dognik Bulls Bezu Bezu (moteris). Gimė iš Millers Wild Storm, dar žinomo kaip pilis ir Dognik Bulls Anksunamun. Gyvena Latvijoje.

Taip pat gavome visiškai juodų šunų iš kitų mūsų Millers Wild Storm aka Castle derinių.

Pavyzdžiui, labai efektingas šuniukas Dognik Bulls Gotika. Gimė iš Millers Wild Storm, dar žinomas kaip pilis ir Dognik Bulls African Passion. Nors ji turi šiek tiek baltos spalvos ant krūtinės. Gyvena Estijoje.

Jei ieškote „juodojo pitbulo šuniuko“, pasiruošusio laukti savo gražuolio ar gražuolio gimimo, galite parašyti mums į darželį ir užsisakyti sau visiškai juodą pitbulio šuniuką.

Instagram „juodojo pitbulo šuniukas“ – dognikbulls

paštas: dognikb@gmail.com