Kā adoptēt pitbulterjeru no Spānijas. Realitāte


Jūs esat nolēmis adoptēt pitbulterjeru. Jūs esat dzirdējuši, ka Spānijā ir daudz amerikāņu pitbulterjeru adopcijai.
Esmu principā cieši saistīta gan ar spāņu pitbulterjeriem, gan tīršķirnes amerikāņu pitbulterjeriem Eiropā. Tāpēc es jums pastāstīšu visus plusus un mīnusus, adoptējot pitbulterjeru no Spānijas.
Pirmā lieta, kas jums jāsaprot. Tīršķirnes pitbulterjeri (ar ciltsrakstiem) ļoti reti nonāk patversmēs Eiropā kopumā. Jā, viņi tur var nokļūt slikta saimnieka dēļ, taču tas notiek reti. Tas ir, Spānijā jums tiks piedāvāts adopcijai suns, kas izskatās pēc pitbula. Bet viņa mamma vai tētis varētu būt jebkuras citas šķirnes suns, un viņa vecmāmiņa varētu būt jaukts. Tāpēc nevar paredzēt, ka šāds suns uzvedīsies kā īsts amerikāņu pitbulterjers. Tas ir, tā ir aktivitāte, azarts, mīlestība pret cilvēkiem un bērniem. Otrais svarīgais punkts. Tieši Spānijā ir ļoti nopietni likumi attiecībā uz mājdzīvnieku audzēšanu. Tās ir īpašas prasības suņu turēšanai un noteikumi, privātu uzņēmumu (autonomo) atvēršana nodokļu maksāšanai, Spānijas valdības licences iegūšana suņu audzēšanai. Ir ļoti grūti iegūt licenci. Tāpēc Spānijā praktiski nav amerikāņu pitbulterjeru audzētāju. Es zinu tikai divus visā plašajā Spānijā.
Pēc tam, kad atradīsiet suni, kas jums patīk, jums būs jāaizpilda pieteikums. Anketā būs jautājumi par jūsu ģimeni, dzīvesvietu (māju vai dzīvokli), vai jums ir citi dzīvnieki un vai jums ir bērni. Visbiežāk tieši šajā posmā cilvēkiem tiek liegta pitbula adopcija no Spānijas. Tos nelabprāt dod ģimenēm ar bērniem (jo šie suņi patiesībā nav pitbulli, bet gan mestizo ar nezināmu psihi). Viņi arī nelabprāt dod cilvēkiem, kuriem nav pieredzes ar pitbulliem vai Stafordšīras terjeriem.
Tālāk viens no svarīgiem punktiem ir personīga vizīte. Ja esi Spānijā, vari atnākt uz patversmi un satikt pitbulterjeru. Ja jūs dzīvojat citā valstī, tas nav iespējams. Vai nu viņi tev atteiks, vai arī uzstās, lai tu nāktu viņus satikt. Tas ir ļoti piemērots punkts, tas patiešām ir nepieciešams. Aprēķiniet, cik maksās lidojums uz Spāniju un atpakaļ.
Pēc tam jums būs jāmaksā kaut kas līdzīgs «kompensācijai par patversmes atstāšanu». Tie ir vairāki simti eiro. Tie ietver darbu patversmē, mikročipu piešķiršanu un pitbulterjeru vakcināciju.
Ja patversme neatrodas centrālajās pilsētās, piemēram, Madridē, Barselonā utt., tad jums būs jāmaksā arī par transportēšanu uz lielu pilsētu. Un patversmēm saskaņā ar stingriem Spānijas likumiem nav tiesību tur atrasties. Tās var atrasties tikai vietās, kas atrodas tālu no cilvēku ēkām ar milzīgiem ierobežojumiem. Tātad par visu šo transportu būs jāmaksā par pāris simtiem eiro vairāk. Starp citu, saskaņā ar Spānijas likumiem, pat suņu transportēšanai no patversmes jābūt īpašai. Tā nevar būt tikai jebkura brīvprātīgā personīgā automašīna. Lai gan šeit daudzi neievēro šo likuma punktu.
Tā kā es pazīstu Spānijas floru un faunu, man jūs jābrīdina. Gandrīz visi Spānijas patversmēs esošie suņi (un amerikāņu pitbulterjeri un citas šķirnes) cieš no leišmaniozes. Šī slimība tiek pārnesta uz suņiem ar odu kodumiem. Viņa ir neārstējama. Jūs varat uzturēt ķermeni tikai remisijas stāvoklī. Bet vairākas reizes gadā būs paasinājumi. Ārstēšana ir ļoti dārga. Esiet tam gatavi. Šī slimība ir izplatīta Spānijā, Itālijā un dažās Francijas daļās.
Atcerieties, ka pitbulterjers ne vienmēr nonāk patversmē un tiek nekavējoties adoptēts. Dažreiz suņi tur dzīvo sešus mēnešus, gadu, divus gadus. Viņi pielāgojas dzīvei patversmē un viņiem ir grūti ģimenē. Un tas ir grūti arī potenciālajiem īpašniekiem. Sunim ir savi ieradumi. Piemēram, kaukšana 2 naktī. Cieš no separācijas trauksmes un tā tālāk.
Jums jāsaprot, ka, ja vēlaties adoptēt pitbulterjeru no Spānijas, tas nebūs viegli. Un ļoti dārgi. Patiesībā jūs izglābsit suņa dzīvību. Bet patiesībā viņa nav pitbulterjers.
Kā cilvēks es jūs atbalstu un palīdzēšu sazināties ar pareizajām patversmēm Spānijā. Bet, ja jūs neesat gatavs visām šīm grūtībām, tad vienkārši iegādājieties amerikāņu pitbulterjera kucēnu. Īsta, ar ciltsrakstiem. Jau no bērnības audziniet viņu tā, lai tas jums atbilstu, un dzīvojiet laimīgi.
Manā pitbulterjeru audzētavā “Dognik Bulls” var iegādāties kucēnu. Sazinieties ar mani, lai apspriestu visu informāciju. Mēs piegādājam suņus visā Eiropā, Amerikā, Brazīlijā un Kanādā.
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls


Kā adoptēt pitbulterjeru no Spānijas, pitbulterjeru Spānijā adopcijai, pitbulterjeru no patversmes Spānijā