Kaip įvaikinti pitbulterjerą iš Ispanijos. Realybė


Nusprendėte įsivaikinti pitbulterjerą. Jūs girdėjote, kad Ispanijoje yra daug amerikiečių pitbulterjerų, skirtų įvaikinti.
Tiek su ispanų pitbulterjerais, tiek su grynaveisliais amerikiečių pitbulterjerais iš principo esu glaudžiai susijusi. Todėl papasakosiu visus privalumus ir trūkumus priimant pitbulterjerą iš Ispanijos.
Pirmas dalykas, kurį turite suprasti. Grynaveisliai pitbulterjerai (su kilmės dokumentais) apskritai labai retai patenka į prieglaudas Europoje. Taip, jie gali ten patekti dėl blogo savininko, bet tai retai. Tai yra, Ispanijoje jums bus pasiūlytas įvaikinti šuo, kuris atrodo kaip pitbulis. Tačiau jo mama ar tėtis galėjo būti bet kurios kitos veislės šuo, o močiutė – mišrūnė. Todėl negalima nuspėti, kad toks šuo elgsis kaip tikras amerikiečių pitbulterjeras. Tai yra, tai aktyvumas, azartas, meilė žmonėms ir vaikams. Antras svarbus punktas. Būtent Ispanijoje galioja labai rimti naminių gyvūnėlių auginimo įstatymai. Tai yra specialūs šunų laikymo reikalavimai ir taisyklės, privačių įmonių (autonomo) atvėrimas mokėti mokesčius, Ispanijos vyriausybės licencijos veisti šunis gavimas. Labai sunku gauti licenciją. Todėl Ispanijoje praktiškai nėra amerikiečių pitbulterjerų augintojų. Aš žinau tik du visoje didžiulėje Ispanijoje.
Tada, kai rasite jums patinkantį šunį, turėsite užpildyti prašymą. Anketoje bus klausimai apie jūsų šeimą, kur gyvenate (namas ar butas), ar turite kitų gyvūnų ir ar turite vaikų. Dažniausiai būtent šiame etape žmonėms atsisakoma įsivaikinti pitbulį iš Ispanijos. Jie nenoriai atiduodami šeimoms su vaikais (nes iš tikrųjų šie šunys yra ne pitbuliai, o nežinomos psichikos mestizas). Jie taip pat nelinkę duoti žmonėms, neturintiems patirties su pitbuliais ar Stafordšyro terjerais.
Kitas, vienas iš svarbių dalykų yra asmeninis apsilankymas. Jei esate Ispanijoje, galite atvykti į prieglaudą ir susitikti su pitbulterjeru. Jei gyvenate kitoje šalyje, tai neįmanoma. Arba jie tavęs atsisakys, arba reikalaus, kad atvažiuotum su jais susitikti. Tai labai tinkamas punktas, tikrai būtinas. Paskaičiuokite, kiek kainuos skrydis į Ispaniją ir atgal.
Tada turėsite sumokėti kažką panašaus į „kompensaciją už išvykimą iš prieglaudos“. Tai keli šimtai eurų. Tai apima darbą prieglaudoje, mikroschemą ir pitbulterjerų skiepijimą.
Jei prieglauda nėra centriniuose miestuose, tokiuose kaip Madridas, Barselona ir kt., tuomet mokėsite ir už transportavimą į didelį miestą. O prieglaudos pagal griežtus Ispanijos įstatymus neturi teisės ten būti. Jie gali būti tik tose vietose, kurios yra nutolusiose nuo žmonių pastatų su dideliais apribojimais. Taigi už visą šį transportą sumokėsite keliais šimtais eurų brangiau. Beje, pagal Ispanijos įstatymus net ir šunų gabenimas iš prieglaudos turi būti ypatingas. Tai negali būti tik bet kurio savanorio asmeninis automobilis. Nors čia daugelis šio įstatymo punkto nesilaiko.
Kaip žmogus, susipažinęs su Ispanijos flora ir fauna, turiu jus perspėti. Beveik visi Ispanijos prieglaudose esantys šunys (ir amerikiečių pitbulterjerai bei kitos veislės) serga leišmanioze. Šia liga šunims užsikrečiama įkandus uodams. Ji nepagydoma. Galite išlaikyti kūną tik remisijos būsenoje. Tačiau kelis kartus per metus bus paūmėjimų. Gydymas yra labai brangus. Būkite tam pasiruošę. Ši liga paplitusi Ispanijoje, Italijoje ir kai kuriose Prancūzijos dalyse.
Atminkite, kad pitbulterjeras ne visada patenka į prieglaudą ir yra nedelsiant įvaikinamas. Kartais šunys ten gyvena šešis mėnesius, metus, dvejus metus. Jie prisitaiko prie gyvenimo prieglaudoje ir sunkiai sekasi šeimoje. Ir tai sunku potencialiems savininkams. Šuo turi savo įpročius. Pavyzdžiui, kaukimas 2 val. Kenčia nuo išsiskyrimo nerimo ir pan.
Turite suprasti, kad jei norite įsivaikinti pitbulterjerą iš Ispanijos, tai nebus lengva. Ir labai brangu. Tiesą sakant, jūs išgelbėsite šuns gyvybę. Tačiau iš tikrųjų ji nėra pitbulterjeras.
Kaip žmogus, aš jus palaikau ir padėsiu susisiekti su tinkamomis prieglaudomis Ispanijoje. Bet jei nesate pasiruošę visiems šiems sunkumams, tiesiog nusipirkite amerikiečių pitbulterjero šuniuką. Tikras, su kilmės dokumentais. Auklėk jį taip, kad jis tau tiktų nuo vaikystės ir gyvenk laimingai.
Mano pitbulterjerų veislyne „Dognik Bulls“ galite įsigyti šuniuką. Susisiekite su manimi ir aptarsime visas detales. Pristatome šunis visoje Europoje, Amerikoje, Brazilijoje ir Kanadoje.
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls


Kaip įvaikinti pitbulterjerą iš Ispanijos, pitbulterjerą Ispaniją įvaikinti, pitbulterjerą iš prieglaudos Ispanijoje