Kas algaja jaoks tasub pitbulli hankida?
Kas ameerika pitbullterjerit tasub hankida algajale inimesele, kellel pole kunagi koeri olnud või koer oli varases lapsepõlves vanemate juures?

Selles artiklis räägime ainult tõupuhta Ameerika pitbullterjeri ostmisest, mitte koerast, kes näeb välja nagu pitbull ja osteti väikese raha eest mis tahes teadetetahvlilt või turult. Usaldusväärne kinnitus Ameerika pitbullterjeri päritolu kohta on sugupuu. Kõige sagedamini kasutatavad on ADBA ja UKC sugupuud.

Sageli ei otsusta algajad oma esimeseks koeraks pitbulli osta, kuna üks tõu tunnuseid on zooagressiivsus. See on agressioon teiste koerte suhtes. Seda esineb sagedamini töötavatel aretuspitbullidel, palju vähem väljendub see näitusaretuspitbullidel. Meie ameerika pitbullterjerite Dognik Bulls kennelis aretatakse vanad Ameerika spordiverelised (Castillo, Lar-San, Old Family Red Nose, Real Deal Chocolates kennel) töötava aretusverega (Red Alert ja Jumbo). Mõnel paaritusel meie kasvatuses ei ole väljendunud zooagressiivsust, mõnel on. Seetõttu ütleme algajatele alati — kirjeldage oma kogemusi, ootusi koerale ja plaane koera ja tema edasise eluga ning soovitame, milliste konkreetsete paaritustega meie kennelis peate arvestama.

Lisaks zooagressioonile tasub meeles pidada, et Ameerika pitbullterjeri tõug on üsna aktiivne. Kuigi pitbulli kutsikas on väike, peab ta pühendama palju aega, treenima ja treenima. Kui oled üle 60-aastane, tahad endale koera, kellega koos magada ja vahel pargis jalutada, siis see tõug pole sinu jaoks.

Pitbullterjeritel on väga lühike karv ja aluskarv puudub, mistõttu nad ei saa elada tänaval (st lindlas või putkas) ning nende elamine Kaug-Põhjas on samuti problemaatiline. Seega, kui elate väga külmas piirkonnas, ei ole pitbull teie koera valik.

Kas pitbulli treenimine erineb mõne teise tõu treenimisest? Kardinaalselt ei. Kuid parem on võtta individuaalseid tunde kinoloogiga, aga ka rühmatunde mitu korda kuus, et teie Ameerika pitbullterjeril oleks suurepärane kontakt teiste koertega ning ta oleks harjunud kuulama teid ja ainult teid igas koeras. pakk.

Mina kui Ameerika pitbullterjeri Dognik Bulls kenneli juhataja olen korduvalt alustajatele pitbulli kutsikaid müünud ​​ja nad liitusid alati perega ja elasid õnnelikult elu lõpuni. Kuid valisime iga kutsika iga konkreetse pere jaoks nende soovidega. See on edu võti.

Kui kaalute pitbulli kutsika ostmist, vaadake meie kutsikate müügilehte ja vaadake, millised armsad pitbullid on praegu müügil.

Lugupidamisega Ameerika pitbullterjerite kenneli juht

Lasteaiast pitbulli kutsika ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls