Kasvataja american bully Eesti

Kasvataja american bully Eesti


Tere tulemast ametlikku American Bully kennelisse «Dognik Bulls». Oleme tegutsenud aastast 2011. Olen ametlik American Bully kasvataja, minu nimi on Veronika Voitovska.
Hetkel on kennelis kutsikad «standard» tüüpi, lilla värvi. Müüa 2 poissi ja 4 tüdrukut. Sellest paaritusest pärit American Bully kutsika hind on 2000 eurot. Kutsikad on minekuks valmis. Neil on ABKC (American Bully Kennel Club) dokumendid, Euroopa veterinaarpass koos vaktsineerimistega, ametlikult registreeritud mikrokiip.
Meie kutsikad elavad metsas majas, hingavad puhast õhku. Nad kõnnivad iga päev ja on suurepärase tervise juures. Kõik kutsikad on läbinud kutsika esmase sotsialiseerimise.
Aretuspaar 815 Bully Camp Noise (imporditud USA-st) x Valor Inter Plato Afelia Diamond (USA/Hispaania).
Kutsikate isa on tituleeritud näitustel.
Igal kutsikal on oma iseloom. Mõned on kõrgemad, mõned madalamad. Mõni on aktiivsem, mõni rahulik. Kellelegi meeldib mänguasjadega mängida, kellelegi meeldib inimeste kätel istuda.
Iga kutsika kohta lisateabe saamiseks ja rohkemate fotode ja videote saamiseks võtke meiega ühendust.
Meil on hea meel näidata American Bully kutsikaid otseülekandes ja tutvuda teiega. Arutame läbi kõik teid puudutavad küsimused kutsika ostmisel. Aitame teil valida oma perele sobivaima kiusaja kutsika.
Kui Sul pole võimalust meie kennelisse tulla, näitame kutsikaid videolingi kaudu ja aitame valida. Kohaletoimetamine on kõikjal maailmas. Meie koerad elavad juba 20 riigis üle maailma.
Fotod American Bully kutsikate kohta:


Kõigi küsimustega kirjutage. American bully kasvataja Eesti:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls