Kde koupit štěně American Bully?

Perfektní štěňata American Bully. Máma: Dognik Bulls Soo-Ah. Otec: Chaw Li Iva San Attilus.
Školka American Bully “DOGNIK BULLS” otevírá rezervace štěňat na červenec 2024. Narození štěňátek očekáváme začátkem července 2024.
Naprosto poctivý a zodpovědný chov amerických bullies. V našich jeslích se nerodí žádní handicapovaní. U nás se američtí bullies nerodí s hluchotou, albíny, srdečními vadami nebo vývojovými vadami. Všichni naši američtí bullies jsou temperamentní, veselí, aktivní psi. Vhodné jako mazlíčci. A také na výstavy a chov. Navíc se někteří z našich amerických tyranů „DOGNIK BULLS“ účastní sportovních soutěží (weightpulling, lezení po stěně, skok do dálky, běžící pás, coursing, dostihy) a vyhrávají.
V květnu 2024 školka provedla odchov amerických tyranů. Co to znamená? Nášho psa jsme přichovali k psovi, který nepatří do naší chovatelské stanice American Bully “DOGNIK BULLS”. Proč jsme to udělali? Chcete-li přidat nové, vynikající krevní linie do našeho chovu. Vybrali jsme dobrého importovaného samce jménem Chaw Li Iva San Attilus. Přivezli ho z ruské školky. Má tituly: Šampion Lotyšska, Grand šampion Běloruska, vítěz “Bully Show-2023”! Testováno na úplnou absenci genetických chorob. Byl také osobně testován mnou, zkušeným americkým chovatelem Bully, na jeho psychický stav. Má velmi dobrou psychiku a socializaci. Zachází se všemi lidmi a dětmi velmi dobře. V davu psů zůstává klidný a nevykazuje žádné známky agrese nebo nepohodlí. Osobně jsem se toho také dotýkal a cítil. Je silný, svalnatý, s dobrými pohyby. Žádné kulhání, žádná ztuhlost v kloubech. Vynikající představitel plemene American Bully.


Budoucí maminka vrhu se narodila v naší chovatelské stanici, z našich importovaných psů. Její otec k nám byl přivezen z Ameriky v roce 2016. A je tak výborným otcem American Bullies, že ho dodnes využíváme k chovu. Matku jsme přivezli z Ruska. Od ní jsme obdrželi dva vrhy krásných a laskavých American Bullies.


Pokud tedy hledáte, kde koupit štěně American Bully, napište nám. Očekáváme štěňátka lila, lila tricolor, blue, light blue tricolor. Možná budou mít štěňata exkluzivní světlé oči jako jejich matka.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Všechna štěňata budou odčervená, očkovaná, s evropským veterinárním pasem, s průkazem původu ABKC, se smlouvou o prodeji čistokrevného štěněte. Bonus od chovatelské stanice: individuální instrukce k výchově štěněte amerického bully od „DOGNIK BULLS“.
Cena štěňat z tohoto OUTDOORového krytí je 3000 eur. Rezervační záloha — 500 eur (zahrnuta v celkové ceně štěněte). Pokud jste připraveni mluvit o sobě a své rodině, svých zkušenostech a přáních o psovi, napište. Budeme diskutovat. Pokud nevíte, kdo je vhodnější — chlapec nebo dívka American Bully, napište mi také. Řeknu vám to na základě svých zkušeností a situace ve vaší rodině.
Důležité: i po prodeji štěněte American Bully jsme nadále v kontaktu s majiteli. A v případě potřeby poskytujeme konzultace.
Co dělat, když si chcete koupit štěně American Bully z chovatelské stanice DOGNIK BULLS, ale bydlíte daleko a nemůžete si štěně přijet osobně vyzvednout? Máme rozvoz štěňat. V každém případě to probereme individuálně. Naši američtí tyrani žijí již ve 26 zemích. Máme bohaté zkušenosti s individuálním i kolektivním porodem štěňat.
S pozdravem Veronika Voitovská. Majitel americké školky pro tyrany „DOGNIK BULLS“. Doktor. Odborný psovod. Zvířecí psycholog.

Kde koupit štěně American Bully, štěňata American Bully, American Bullies 2024