Kde koupit zdravého American Bully

V naší chovatelské stanici máme na prodej štěňátka!
Chovatelská stanice American Bully “DOGNIK BULLS” nabízí k prodeji zdravá a silná štěňata. Rodiče jsou dovezeni z Ruska. Toto je maminčin druhý vrh štěňat a tátov druhý vrh štěňat. Rodiče jsou mladí, aktivní, zdraví a prověření. S osobními zdravotními průkazy.
Chovatelská stanice American Bully “DOGNIK BULLS” prodává štěňata po testovaných rodičích. To znamená, že rodiče jsou certifikováni jako prostí genetických chorob spojených s plemenem American Bully. Velkou pozornost věnujeme také funkčnosti American Bullies. Chceme, aby se naše štěňata dožila vysokého věku. To je důvod, proč chováme americké bullies s dobrými nosními dírkami a náhubkem střední délky. Pokud jste již hledali americké tyrany (štěňata nebo viděli dospělé psy), možná jste si všimli, že mnozí mají úzké nozdry. A také extrémně krátké tlamy. To dělá život americkým tyranům mnohem těžší. Je pro ně těžší dýchat, běhat a skákat. Velmi špatně snášejí horko a jsou náchylnější k přehřátí, úpalu a náhlé zástavě srdce. Proto v naší školce American Bully “DOGNIK BULLS” vybíráme rodiče bez těchto nedostatků. Také nechováme psy extrémního typu — velmi krátké, velmi široké, s vytočenými předními končetinami a lokty. Takoví američtí tyrani jsou postižení od narození. Skutečně existují chovatelé amerických Bully, kteří takové psy chovají a prodávají. Je jim jedno, že jejich štěně nebude žít déle než tři roky. Pro nás (já a manžela) je důležité, aby naši psi žili co nejdéle. Máme je rádi a staráme se o jejich zdraví. Sám jsem lidský lékař. A zdraví lidí a zvířat je pro mě velmi důležité.
Proto si v naší chovatelské stanici můžete koupit pouze zdravé štěně American Bully. Máme i doplňkové služby. Než štěně dorazí k vám domů, můžete se objednat na kompletní vyšetření. To zahrnuje echokardiografii srdce, obecné a biochemické krevní testy. To potvrdí, že vaše štěně American Bully je zdravé. V tuto chvíli (pro rok 2024) tato služba od našich veterinářů stojí 500 eur. Upozorňujeme, že kardiovaskulární vyšetření provádíme u nejlepšího lékaře v zemi. Vstup pro něj je velký. Upozorněte proto na nutnost dalších vyšetření ihned při rezervaci štěněte. Vždy je těžší dostat se k nejlepším lékařům než k běžným lékařům.
Ale i když si další vyšetření nepřejete, stejně všechna štěňata American Bully vyšetříme u veterináře. Před odjezdem do nových domovů jsou všechna naše štěňátka navíc vyšetřena veterinářem. A dostanou nový záznam do evropského veterinárního pasu o vyšetření a zdravotním stavu.

Všechna naše zdravá štěňata American Bully odcházejí do nových rodin odčervená, očkovaná, s veterinárním pasem, s registrovaným mikročipem a s průkazem původu ABKC. Rodokmen ABKC je nejspolehlivější registrací čistokrevných amerických bullies na světě.

Školka má nyní na prodej zdravá štěňata American Bully. Cena 3000 eur. Pokud hledáte, kde koupit zdravé štěně American Bully, napište nám:

E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Naši zdraví američtí bullies žijí ve 25 zemích po celém světě. Proto Vám doručíme štěně, i když bydlíte velmi daleko od naší chovatelské stanice.

S pozdravem Veronika Voitovská. Majitelka školky DOGNIK BULLS pro zdravé americké bully. Doktor. Odborný psovod. Zvířecí psycholog

Kde koupit zdravého American Bully, zdravá štěňata American Bully, štěňata z chovatelské stanice American Bully