Kde kúpiť šteniatko American Bully?


Perfektné šteniatka American Bully. Mama: Dognik Bulls Soo-Ah. Otec: Chaw Li Iva San Attilus.
Škôlka American Bully “DOGNIK BULLS” otvára rezervácie šteniatok na júl 2024. Narodenie šteniatok očakávame začiatkom júla 2024.
Absolútne poctivý a zodpovedný chov amerických bullies. V našej škôlke sa nerodia žiadni postihnutí. U nás sa americkí tyrani nerodia s hluchotou, albínmi, srdcovými chybami alebo vývojovými chybami. Všetci naši americkí bullies sú temperamentní, veselí a aktívni psi. Vhodné ako domáci miláčikovia. A tiež na výstavy a chov. Okrem toho sa niektorí naši americkí tyrani „DOGNIK BULLS“ zúčastňujú športových súťaží (weightpulling, lezenie po stene, skok do diaľky, bežiaci pás, coursing, dostihy) a vyhrávajú.
V máji 2024 škôlka vykonala odchov amerických tyranov. Čo to znamená? Nášho psa sme prichovali k samcovi, ktorý nepatrí do našej chovateľskej stanice American Bully “DOGNIK BULLS”. Prečo sme to urobili? Aby do nášho chovu pribudli nové, vynikajúce krvné línie. Vybrali sme si dobrého importovaného samca menom Chaw Li Iva San Attilus. Priniesli ho z ruskej škôlky. Má tituly: Šampión Lotyšska, Grand Šampión Bieloruska, víťaz “Bully Show-2023”! Testované na úplnú absenciu genetických chorôb. Bol som osobne testovaný aj mnou, skúseným americkým chovateľom Bully, na jeho psychický stav. Má veľmi dobrú psychiku a socializáciu. Zaobchádza so všetkými ľuďmi a deťmi veľmi dobre. Zostáva pokojný v davoch psov a nevykazuje žiadne známky agresivity alebo nepohodlia. Tiež som sa toho osobne dotkol a precítil. Je silný, svalnatý, s dobrými pohybmi. Žiadne krívanie, žiadna stuhnutosť kĺbov. Vynikajúci predstaviteľ plemena American Bully.


Budúca matka vrhu sa narodila v našej chovateľskej stanici, z našich importovaných psíkov. Jej otca k nám priviezli z Ameriky v roku 2016. A je tak výborným otcom American Bullies, že ho dodnes využívame na chov. Matku sme priviezli z Ruska. Od nej sme dostali dva vrhy krásnych a milých American Bullies.


Ak teda hľadáte, kde kúpiť šteniatko American Bully, napíšte nám. Čakáme šteniatka lila, lila tricolor, blue, light blue tricolor. Možno budú mať šteniatka exkluzívne svetlé oči ako ich matka.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Všetky šteniatka budú odčervené, zaočkované, s európskym veterinárnym pasom, s preukazom pôvodu ABKC, so zmluvou o predaji čistokrvného šteniatka. Bonus od chovateľskej stanice: individuálne pokyny na výchovu šteniatka amerického tyrana z „DOGNIK BULLS“.
Cena šteniatok z tohto OUTDOORového párenia je 3000 eur. Rezervačná záloha — 500 eur (zahrnutá v celkovej cene šteniatka). Ak ste pripravení hovoriť o sebe a svojej rodine, svojich skúsenostiach a želaniach o psovi, napíšte. Budeme diskutovať. Ak neviete, kto je vhodnejší — chlapec alebo dievča American Bully, napíšte mi tiež. Poviem vám to na základe mojich skúseností a situácie vo vašej rodine.
Dôležité: aj po predaji šteniatka American Bully sme naďalej v kontakte s majiteľmi. A v prípade potreby poskytujeme konzultácie.
Čo robiť, ak si chcete kúpiť šteniatko American Bully z chovateľskej stanice DOGNIK BULLS, ale bývate ďaleko a nemôžete si šteniatko prísť osobne vyzdvihnúť? Máme rozvoz šteniatok. V každom prípade to prediskutujeme individuálne. Naši americkí tyrani žijú už v 26 krajinách. Máme bohaté skúsenosti s individuálnym a kolektívnym pôrodom šteniatok.
S pozdravom Veronika Voitovská. Majiteľ americkej tyranskej škôlky „DOGNIK BULLS“. Doktor. Odborný psovod. Zvierací psychológ.

Kde kúpiť šteniatko American Bully, šteniatka American Bully, American Bullies 2024