Kde kúpiť zdravého amerického bully

V našej chovateľskej stanici máme na predaj šteniatka!
Chovateľská stanica American Bully “DOGNIK BULLS” ponúka na predaj zdravé a silné šteniatka. Rodičia sú importovaní z Ruska. Toto je druhý vrh šteniatok mamy a druhý vrh šteniatok ocka. Rodičia sú mladí, aktívni, zdraví a vyšetrení. S osobnými zdravotnými preukazmi.
Chovateľská stanica American Bully «DOGNIK BULLS» predáva šteniatka po testovaných rodičoch. To znamená, že rodičia sú certifikovaní, že nemajú genetické choroby spojené s plemenom American Bully. Veľkú pozornosť venujeme aj funkčnosti American Bullies. Chceme, aby sa naše šteniatka dožili vysokého veku. To je dôvod, prečo chováme American Bullies s dobrými nozdrami a papuľami strednej dĺžky. Ak ste už hľadali amerických tyranov (šteňatá alebo videli dospelých psov), možno ste si všimli, že mnohí majú úzke nozdry. A tiež extrémne krátke papule. To robí život americkým tyranom oveľa ťažším. Je pre nich ťažšie dýchať, behať a skákať. Veľmi zle znášajú teplo a sú náchylnejšie na prehriatie, úpal a náhlu zástavu srdca. Preto v našej škôlke American Bully “DOGNIK BULLS” vyberáme rodičov bez týchto nedostatkov. Taktiež nechováme psov extrémneho typu — veľmi krátke, veľmi široké, s vytočenými prednými nohami a lakťami. Takíto americkí tyrani sú postihnutí od narodenia. Skutočne existujú chovatelia amerických Bully, ktorí chovajú takýchto psov a predávajú ich. Je im jedno, že ich šteniatko nebude žiť dlhšie ako tri roky. Pre nás (mňa a môjho manžela) je dôležité, aby naši psi žili čo najdlhšie. Máme ich radi a záleží nám na ich zdraví. Sám som ľudský lekár. A zdravie ľudí a zvierat je pre mňa veľmi dôležité.
Preto si v našej chovateľskej stanici môžete kúpiť iba zdravé šteniatko American Bully. Máme aj doplnkové služby. Pred príchodom šteniatka k vám domov si môžete objednať kompletné vyšetrenie. To zahŕňa echokardiografiu srdca, všeobecné a biochemické krvné testy. To potvrdí, že vaše šteniatko American Bully je zdravé. Momentálne (pre rok 2024) stojí táto služba od našich veterinárov 500 eur. Upozorňujeme, že kardiovaskulárne vyšetrenia vykonávame u najlepšieho lekára v krajine. Vstup pre neho je veľký. Preto ihneď pri rezervácii šteniatka upozornite na nutnosť ďalších vyšetrení. Dostať sa k najlepším lekárom je vždy ťažšie ako k bežným lekárom.
Ale aj keď nechcete ďalšie vyšetrenia, stále vyšetrujeme všetky šteniatka American Bully u veterinára. Pred odchodom do nových domovov sú všetky naše šteniatka dodatočne vyšetrené veterinárnym lekárom. A dostávajú nový záznam do európskeho veterinárneho pasu o vyšetrení a zdravotnom stave.

Všetky naše zdravé šteniatka American Bully idú do nových rodín odčervené, očkované, s veterinárnym pasom, s registrovaným mikročipom a s preukazom pôvodu ABKC. Rodokmeň ABKC je najspoľahlivejšou registráciou čistokrvných amerických bullies na svete.

Škôlka má teraz na predaj zdravé šteniatka American Bully. Cena 3000 eur. Ak hľadáte, kde kúpiť zdravé šteniatko American Bully, napíšte nám:

E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Naši zdraví americkí bully žijú v 25 krajinách po celom svete. Preto vám šteniatko doručíme, aj keď bývate veľmi ďaleko od našej chovateľskej stanice.

S pozdravom Veronika Voitovská. Majiteľ škôlky DOGNIK BULLS pre zdravých amerických bully. Doktor. Odborný psovod. Zvierací psychológ

Kde kúpiť zdravého American Bully, zdravé šteniatka American Bully, šteňatá z chovateľskej stanice American Bully