Kenneli pitbullterjerid Dognik Bulls


Tere tulemast pitbullide kennelisse (Ameerika pitbullterjerid). Meie lasteaed kannab registreeritud nime “Dognik Bulls”. Alates 2011. aastast oleme töötanud pitbulli tõuga.
Et saaksite meie koerte kvaliteeti isiklikult hinnata, näitan teile mõnda fotot. Need on täiskasvanud pitbullid «Dognik Bulls».

Meie kennel on registreeritud ADBA-American Dog Breeders Associationis. Peamised pitbullide vereliinid, kellega me töötame, on: Old Family Red Nose, Jumbo, Red Alert, Lonzo, Maverick, Zebo, DDWW. Pitbullid “Dognik Bulls” elavad 25 riigis üle maailma. Sajad ameerika pitbullterjeri tõu armastajad ja asjatundjad.
Kõik meie Ameerika Pit Bull Terjerid on testitud geneetiliste haiguste vabaks.
Meie Ameerika pitbullterjerid on Saksamaa, Itaalia, Suurbritannia, Läti, Leedu, Eesti, Ukraina, Venemaa, Valgevene ja teiste riikide tšempionid. Näituste ja spordivõistluste võitjad kogu Euroopas.
Kui olete huvitatud ADBA pitbulli ostmisest, võtke meiega ühendust. Rääkige meile endast kindlasti oma esimeses sõnumis:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ameerika pitbullterjerite kutsikate hind meie kennelis on 1500-2000 eurot (dollarit). Teeme pitbullide paaritusi kennelis sees, aga ka õues kogu Euroopas.
Meie lasteaed asub Lätis (Euroopa, Euroopa Liit). Mitte kaugel Riiast (Läti pealinn). Pitbulli kutsikaid müüme aga kogu Euroopas ja USA-s. Kohaletoimetamine saadaval. Saatesumma sõltub sellest, millises riigis te elate. Või võite meile külla tulla/lennata. Ja samal ajal võtke oma parim Ameerika pitbullterjeri kutsikas.
Dognik Bullsi pitbullide kennelis on praegu müügil mitu poissi ja tüdrukut. Ärge jätke kasutamata võimalust saada tõupuhta, hea kommetega, sportliku, sugupuuga pitbulli omanikuks.
Parimate soovidega, Veronika Voitovska.

Kenneli pitbullterjerid Dognik Bulls