Кінолог для тривожної, агресивної собаки

Dog cynolog online
Допомагаємо боротися з небажаною поведінкою у цуценят та собак: тривога розлуки, агресія до людей та зооагресія (агресія до тварин),  охорона своєї їжї, тривожну поведінку. Допоможемо зрозуміти чому ваш собака чи щеня боїться вулиці, людей, машин, тротуарів.
Вітаю. Мене звуть Veronika Voitovska. Я сертифікований експерт-кінолог. Експерт на виставках собак у Європі. Суддя змагань із вейтпулінгу (важка атлетика для собак). Власниця одного з найбільших у Європі розплідників серйозних порід собак-розплідника американських пітбультер’єрів та американських буллі «Dognik Bulls». З 2014 року я працюю лікарем. Я виступаю на телебаченні та радіо. Займаюся різними видами кінологічного спорту із собаками, а також виставками із собаками.

Dog judge on dog shows Veronika VoitovskaDog trainer courses Veronika VoitovskaDog trainer Veronika Voitovsla on TVDog handler Veronika VoitovskaDog frisbee seminar Veronika Voitovska
Завдяки моїм медичним та кінологічним знанням, а також практичному досвіду життя з великою зграєю собак, я можу допомогти вам. Я не пропоную послуги стандартного дресирування з базовими командами «сидіти», «лежати» тощо. Я допоможу вам зрозуміти причину страхів у вашого цуценя або дорослого собаки, зрозуміти як вплинути і подолати таку небажану поведінку. Моя спеціалізація, то чим я люблю займатися-це дослідження психологічних факторів, що призводять до поведінкових проблем у цуценят і дорослих собак будь-якої породи.
Я займаюся з таксами, німецькими вівчарками, бордером коллі, американськими пітбуль тер’єрами, американськими стаффордширськими тер’єрами, біглями, малинуа, пуделями і так далі. Будь-який собака, будь-якої породи, може мати дива в поведінці. Моє завдання — допомогти вам подолати ці дивацтва і зробити ваше життя і життя собаки простіше і комфортніше в соціумі.
Найчастіші проблеми, з якими я стикаюся і з яких консультую: тривожні розлади у цуценят/собак, страх людей, страх машин, страх дітей. Робота з цуценятами та собаками, які бояться виходити з дому (не виходять на прогулянку з квартири, не виходять за межі двору у приватному будинку).
Допомагаю покроково підібрати потрібну соціалізацію саме вашому цуценяті (найчастіші породи з проблемами соціалізації: бішон фризе, мальтійська болонка, пудель, йоркширський тер’єр, австралійська вівчарка, кане корсо, бігль, ягдтер’єр, доберман, бут .
Розберемо як привчити вашого цуценя чи собаку бояться всього на вулиці. Розпишу вам план на 2-3 місяці для досягнення кожної з поставлених цілей та завдань із собакою.
Обговоримо, що і в якій послідовності робити, якщо собака/цуценя боїться чужих людей.
Знайдемо першопричину, якщо собака/цуценя різко почала всього боятися. Обговоримо період «підліткових глюків» у собак. Підберу відповідні варіанти боротьби із проблемою саме для вашого собаки.
Розповім, як допомогти собаці впоратися зі страхами. Як заспокоїти собаку під час паніки.
Як допомогти собаці чи цуценяті, який боїться феєрверків, вибухів, петард. Як знизити рівень стресу у цуценята/собаки від феєрверків.
Як впорається з агресією на людей та дітей. Для собак будь-якого віку.
А також багато іншого.
Консультація в zoom або skype.
Вартість консультації: 30 хвилин = 50 євро.
Консультації проводяться лише українською, англійською чи російською мовами.
Що потрібно від вас? Зв’яжіться зі мною, опишіть свою проблему (оскільки її бачите і розумієте ви). Надішліть мені відео з проблемою. Відео не є обов’язковим, але дуже бажаним. Бо іноді люди бачать проблему в чомусь одному, а я, як кінолог, бачу, що проблема зовсім в іншому. Тому відео це дуже необхідна частина для того, щоб якісно попрацювати зі страхами/агресією/тривожністю вашого собаки.
Далі ви оплачуєте консультацію і ми з вами телефонуємо за відеоконференції.
Щоб записатися на кінологічну консультацію, напишіть мені:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls

best online dog trainerCynolog Veronika Voitovska on radioCynolog onlineBest dog handlerDog sport competitions Veronika VoitovskaDog trainer online Veronika VoitovskaVeronika Voitovska and her dog winnerVeronika Voitovska with puppies

Зооагресія у цуценят та собак. Агресія у цуценят та собак на людей. Агресія у цуценят та собак до дітей. Як заспокоїти собак під час паніки. Як привчити собаку боятися вулиці, людей, дітей, машин. Агресія інших собак на виставках собак. Кінолог онлайн. Найкращий кінолог країни. Кінолог онлайн для цуценя. Кінолог онлайн для дорослого собаки