Kinologs nemierīgam, agresīvam sunim

Dog cynolog online
Mēs palīdzam cīnīties ar nevēlamu uzvedību kucēniem un suņiem: separācijas trauksmi, agresiju pret cilvēkiem un zoodārza agresiju (agresiju pret dzīvniekiem), mācīšanos sargāt savu barību, nemierīgu uzvedību. Mēs palīdzēsim jums saprast, kāpēc jūsu suns vai kucēns baidās no ielas, cilvēkiem, automašīnām, ietvēm.
Sveiki. Mani sauc Veronika Voitovska. Esmu sertificēts eksperts kinologs. Eksperts suņu izstādēs Eiropā. Svarcelšanas sacensību tiesnesis (svarcelšana suņiem). Vienas no lielākajām nopietnu šķirņu suņu audzētavām Eiropā — amerikāņu pitbulterjeru un amerikāņu bullieru audzētavas “Dognik Bulls” īpašnieks. Kopš 2014. gada strādāju par ārstu. Es uzstājos televīzijā un radio. Ar suņiem nodarbojos ar dažāda veida kinoloģiskajiem sporta veidiem, kā arī suņu izstādēm.

Dog judge on dog shows Veronika VoitovskaDog trainer courses Veronika VoitovskaDog trainer Veronika Voitovsla on TVDog handler Veronika VoitovskaDog frisbee seminar Veronika Voitovska
Ar savām medicīnas un kinologu zināšanām, kā arī praktisko pieredzi dzīvojot kopā ar lielu suņu baru, varu jums palīdzēt. Es nepiedāvāju standarta apmācības pakalpojumus ar pamata komandām «sēdēt», «uz leju» un tā tālāk. Palīdzēšu izprast baiļu cēloni jūsu kucēnam vai pieaugušam sunim, saprast, kā ietekmēt un pārvarēt šādu nevēlamu uzvedību. Mana specialitāte, ko man patīk darīt, ir psiholoģisko faktoru izpēte, kas izraisa uzvedības problēmas jebkuras šķirnes kucēniem un pieaugušiem suņiem.
Es strādāju ar takšu suņiem, vācu aitu suņiem, borderkollijiem, amerikāņu pitbulterjeriem, amerikāņu stafordšīras terjeriem, bīgliem, maluāniem, pūdeļiem un tā tālāk. Jebkurš suns, jebkura šķirne, var būt dīvaina uzvedība. Mans uzdevums ir palīdzēt jums pārvarēt šīs dīvainības un padarīt jūsu un jūsu suņa dzīvi vieglāku un ērtāku sabiedrībā.
Biežākās problēmas, ar kurām saskaros un par kurām konsultēju, ir: trauksmes traucējumi kucēniem/suņiem, bailes no cilvēkiem, bailes no mašīnām, bailes no bērniem. Darbs ar kucēniem un suņiem, kuri baidās iziet no mājas (neiet pastaigāties ārpus dzīvokļa, neiet ārpus pagalma privātmājā).
Palīdzu soli pa solim izvēlēties pareizo socializāciju jūsu kucēnam (visbiežāk sastopamās šķirnes ar socializācijas problēmām: Bišonfrīzs, Maltas, pūdelis, Jorkšīras terjers, Austrālijas aitu suns, Cane Corso, Bīgls, Jagdterjers, Dobermanis, Pitbulterjers, Franču buldogs , angļu buldogs, taksis) .
Apskatīsim, kā atradināt kucēnu vai suni no bailēm no visa uz ielas. Es uzrakstīšu jums plānu 2-3 mēnešiem, lai sasniegtu katru jūsu mērķi un uzdevumus ar jūsu suni.
Pārrunāsim, ko un kādā secībā darīt, ja suns/kucēns baidās no svešiem cilvēkiem.
Mēs atradīsim galveno cēloni, ja suns/kucēns pēkšņi sāks baidīties no visa. Apspriedīsim “pusaudžu kļūmju” periodu suņiem. Es izvēlēšos piemērotus risinājumus problēmas novēršanai tieši jūsu sunim.
Es jums pastāstīšu, kā palīdzēt sunim tikt galā ar savām bailēm. Kā nomierināt suni panikas laikā.
Kā palīdzēt sunim vai kucēnam, kurš baidās no salūta, sprādzieniem, petardēm. Kā samazināt kucēna/suņa stresu saistībā ar uguņošanu.
Kā tikt galā ar agresiju pret cilvēkiem un bērniem. Jebkura vecuma suņiem.
Un arī daudz vairāk.
Konsultācija caur zoom vai skype.
Konsultācijas izmaksas: 30 minūtes = 50 eiro.
Konsultācijas notiek tikai angļu vai krievu valodā.
Kas no tevis tiks prasīts? Sazinieties ar mani, aprakstiet savu problēmu (kā jūs to redzat un saprotat). Nosūtiet man video par problēmu. Video nav nepieciešams, bet ļoti ieteicams. Jo dažreiz cilvēki saskata problēmu vienā lietā, bet es kā kinologs redzu, ka problēma ir pavisam cita. Tāpēc video ir ļoti nepieciešama daļa, lai efektīvi strādātu ar suņa bailēm/agresiju/trauksmi.
Tālāk jūs maksājat par konsultāciju, un mēs jums piezvanīsim videokonferences ietvaros.
Lai pieteiktu laiku uz suņu konsultāciju, rakstiet man:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Dog sport competitions Veronika VoitovskaDog trainer online Veronika VoitovskaVeronika Voitovska and her dog winnerVeronika Voitovska with puppiesbest online dog trainerCynolog Veronika Voitovska on radioCynolog onlineBest dog handler

Zoodārza agresija kucēniem un suņiem. Agresija kucēnos un suņos pret cilvēkiem. Agresija kucēnos un suņos pret bērniem. Kā nomierināt suņus, kad viņi krīt panikā. Kā atradināt suni no bailēm no ielas, cilvēkiem, bērniem, automašīnām. Agresija pret citiem suņiem suņu izstādēs. Suņu treneris tiešsaistē. Labākais kinologs valstī. Tiešsaistes suņu treneris kucēnam. Tiešsaistes suņu treneris pieaugušam sunim