Kinų dresuotojas nerimastingam, agresyviam šuniui

Dog cynolog online
Padedame kovoti su nepageidaujamu šuniukų ir šunų elgesiu: atsiskyrimo nerimu, agresija žmonėms ir zoologijos sodo agresija (agresija gyvūnams), mokymuisi saugoti savo maistą, nerimą keliančiu elgesiu. Padėsime suprasti, kodėl jūsų šuo ar šuniukas bijo gatvės, žmonių, automobilių, šaligatvių.
Sveiki. Mano vardas Veronika Voitovska. Esu sertifikuota šunų prižiūrėtoja ekspertė. Šunų parodų Europoje ekspertas. Svarmens traukimo varžybų teisėjas (svorių kilnojimas šunims). Vieno didžiausių rimtų veislių šunų veislynų Europoje — amerikiečių pitbulterjerų ir amerikiečių chuliganų veislyno „Dognik Bulls“ savininkas. Nuo 2014 metų dirbu gydytoja. Koncertuoju per televiziją ir radiją. Užsiimu įvairiomis kinologinėmis sporto šakomis su šunimis, taip pat šunų parodose.

Dog frisbee seminar Veronika VoitovskaDog judge on dog shows Veronika VoitovskaDog handler Veronika VoitovskaDog trainer courses Veronika VoitovskaDog trainer Veronika Voitovsla on TV
Turėdamas savo medicinos ir kinologų žinių bei praktinės patirties gyvenant su didele šunų gauja, galiu jums padėti. Nesiūlau standartinių mokymo paslaugų su pagrindinėmis komandomis „sėdėti“, „nuleisti“ ir pan. Padėsiu suprasti jūsų šuniuko ar suaugusio šuns baimių priežastį, suprasti, kaip paveikti ir įveikti tokį nepageidaujamą elgesį. Mano specialybė, kurią mėgstu daryti, yra psichologinių veiksnių, sukeliančių bet kokios veislės šuniukų ir suaugusių šunų elgesio problemų, tyrimas.
Dirbu su taksais, vokiečių aviganiais, borderkoliais, amerikiečių pitbulterjerais, amerikiečių Stafordšyro terjerais, bigliais, malinua, pudeliais ir pan. Bet koks šuo, bet kokios veislės, gali turėti keistą elgesį. Mano užduotis – padėti jums įveikti šias keistenybes ir padaryti jūsų bei jūsų šuns gyvenimą lengvesnį ir patogesnį visuomenėje.
Dažniausios problemos, su kuriomis susiduriu ir konsultuoju: šuniukų/šunų nerimo sutrikimai, žmonių baimė, automobilių baimė, vaikų baimė. Darbas su šuniukais ir šunimis, kurie bijo išeiti iš namų (neikite pasivaikščioti už buto, neikite į kiemą privačiame name).
Žingsnis po žingsnio padedu išsirinkti tinkamą šuniuko socializaciją (dažniausios socializacijos problemų turinčios veislės: Bichon Frise, Maltos, Pudelis, Jorkšyro terjeras, Australijos aviganis, Cane Corso, Biglis, Jagdterjeras, Dobermanas, Pitbulterjeras, Prancūzų buldogas , anglų buldogas, taksas).
Pažiūrėkime, kaip atpratinti šuniuką ar šunį nuo visko bijoti gatvėje. Aš parašysiu jums planą 2-3 mėnesiams, kad su šunimi pasiektumėte kiekvieną jūsų tikslą ir uždavinį.
Aptarkime, ką ir kokia tvarka daryti, jei šuo/šuniukas bijo nepažįstamų žmonių.
Surasime pagrindinę priežastį, jei šuo/šuniukas staiga pradės visko bijoti. Pakalbėkime apie šunų „paauglystės trikdžių“ laikotarpį. Parinksiu tinkamus kovos su problema variantus jūsų šuniui.
Aš jums pasakysiu, kaip padėti savo šuniui susidoroti su savo baimėmis. Kaip nuraminti šunį panikuojant.
Kaip padėti šuniui ar šuniukui, bijančiam fejerverkų, sprogimų, petardų. Kaip sumažinti šuniuko / šuns fejerverkų stresą.
Kaip susidoroti su agresija žmonėms ir vaikams. Bet kokio amžiaus šunims.
Ir taip pat daug daugiau.
Konsultacija per zoom arba skype.
Konsultacijos kaina: 30 minučių = 50 eurų.
Konsultacijos vyksta tik anglų arba rusų kalbomis.
Ko iš jūsų bus reikalaujama? Susisiekite su manimi, aprašykite savo problemą (kaip ją matote ir suprantate). Atsiųskite man vaizdo įrašą apie problemą. Vaizdo įrašas nėra būtinas, bet labai rekomenduojamas. Nes kartais žmonės mato problemą viename dalyke, bet aš, kaip kinologas, matau, kad problema yra visiškai kitokia. Todėl vaizdo įrašas yra labai reikalinga dalis norint efektyviai kovoti su šuns baimėmis/agresija/nerimu.
Tada sumokėsite už konsultaciją ir mes jums paskambinsime vaizdo konferencijos metu.
Norėdami susitarti dėl šunų konsultacijos, parašykite man:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Best dog handlerCynolog onlineCynolog Veronika Voitovska on radiobest online dog trainerVeronika Voitovska with puppiesVeronika Voitovska and her dog winnerDog trainer online Veronika VoitovskaDog sport competitions Veronika Voitovska

Zoologijos sodo agresija šuniukams ir šunims. Šuniukų ir šunų agresija žmonių atžvilgiu. Šuniukų ir šunų agresija vaikams. Kaip nuraminti šunis, kai jie panikuoja. Kaip atpratinti šunį nuo baimės gatvės, žmonių, vaikų, automobilių. Agresija kitų šunų atžvilgiu šunų parodose. Šunų treneris internetu. Geriausias šunų prižiūrėtojas šalyje. Internetinis šunų dresuotojas šuniukui. Internetinis šunų treneris suaugusiam šuniui