Koer närib kõike, loomapsühholoog internetis

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Kas teie koer hävitab teie kodu? Kas see närib mööblit, kingi, seinu? Kuigi ta teab kindlalt, et seda ei saa teha? Kas ostate talle erinevaid palle ja mänguasju, kuid teie koer ei tunne nende vastu suurt huvi?
Hea uudis on see, et sellega saab hakkama. Mina, Veronika Voitovska, saan teid aidata. Lühidalt minust: üldarst (meditsiinis aastast 2008). Diplomeeritud loomapsühholoog (alates 2024). Sertifitseeritud koerajuht (alates 2019). Sertifitseeritud koerte heaolu, kenneli juhtimine Euroopa Liidus, loomade esmaabi (alates 2024). Jõutõmbevõistluse kohtunik. Ameerika pitbullterjerite näituste kohtunik Euroopas. Diplomeeritud üld- ja spordimassaaži spetsialist aastast 2009. TM “Dognik” asutaja — koerte spordivarustus (2013-2019). Käin regulaarselt praktilistel offline koolitustel ja seminaridel sõnakuulelikkuse ja sporditreeningu teemal. Suure tõsiste koeratõugude (Ameerika pitbullterjerid ja Ameerika kiusajad) Euroopa kenneli omanik — Dognik Bulls (alates 2011).
Annan veebipõhiseid konsultatsioone zoopsühholoogina. Mitte veebikoolitusi, mitte koerte koolitusi. Leian teie koera soovimatu käitumise algpõhjuse ja aitan seda parandada.
Kas teie koer närib mööblit? Kas teie kutsikas närib seinu? Välistame (või kinnitame) koera organismile vajalike makro- ja mikroelementide puuduse. Ja siis teeme veebis loomade psühholoogiat.
Pakun 30 min konsultatsiooni. Siin käsitleme kõiki koera soovimatu käitumise põhipunkte ja ka seda, mida soovite saavutada. Ma räägin teile samm-sammult, kuidas seda teie olukorras teha.
Näiteks teie päring: kutsikas lohistab kingad voodisse, kui kedagi kodus pole. Või: koer närib seinu ja kui sa üritad teda minema ajada, käitub ta agressiivselt.
Minu teadmised inimeste ja koerte normaalsest ja patoloogilisest füsioloogiast aitavad eemaldada kõik kahtlused (või kinnitavad), et käitumise põhjuseks on koera tervis. Ja seejärel lahendage iga koera reflekside, instinktide ja käitumise põhjal tema probleem zoopsühholoogina. Mul on laialdased praktilised kogemused erinevate koerte käitumisprobleemide lahendamisel.
Ühe konsultatsiooni maksumus on 50 eurot 30 minutit.
Konsultatsioonid toimuvad läbi zoomi või skype’i. Enne videokõnet kirjeldate mulle oma probleemi ja saadate mulle probleemist video (kui võimalik).
Zoopsühholoogi konsultatsiooni tellimiseks veebis kirjuta mulle:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Konsultatsiooni annan ainult inglise või vene keeles.

Dog trainer courses Veronika Voitovska

Dog judge on dog shows Veronika Voitovska

Loomapsühholoog veebis, online konsultatsioon loomapsühholoogiga, koer närib mööblit, koer närib seinu, koerte käitumisprobleemid, loomapsühholoog.