Koeratreener murelikule, agressiivsele koerale

Dog cynolog online
Aitame võidelda kutsikate ja koerte soovimatu käitumise vastu: eraldusärevus, agressiivsus inimeste ja loomaaiaagressiivsus (agressioon loomade vastu), toitu valvama õppimine, ärev käitumine. Aitame teil mõista, miks teie koer või kutsikas kardab tänavat, inimesi, autosid, kõnniteid.
Tere. Minu nimi on Veronika Voitovska. Olen sertifitseeritud asjatundlik koerajuht. Euroopa koertenäituste ekspert. Tõmbevõistluste kohtunik (tõstmine koertele). Euroopa ühe suurima tõsiste koeratõugude kenneli — Ameerika pitbullterjerite ja Ameerika kiusajate kenneli Dognik Bulls — omanik. Alates 2014. aastast töötan arstina. Esinen televisioonis ja raadios. Tegelen koertega erinevate künoloogiliste spordialadega, samuti koertenäitustega.

Dog judge on dog shows Veronika VoitovskaDog trainer courses Veronika VoitovskaDog trainer Veronika Voitovsla on TVDog handler Veronika VoitovskaDog frisbee seminar Veronika Voitovska
Oma meditsiini- ja koeraalaste teadmistega, aga ka praktilise suure koerakarjaga koos elamise kogemusega saan teid aidata. Ma ei paku tavalisi koolitusteenuseid põhikäsklustega «istu», «maha» ja nii edasi. Aitan teil mõista oma kutsika või täiskasvanud koera hirmude põhjust, mõista, kuidas sellist soovimatut käitumist mõjutada ja sellest üle saada. Minu eriala, mida ma armastan teha, on psühholoogiliste tegurite uurimine, mis põhjustavad käitumisprobleeme mis tahes tõugu kutsikate ja täiskasvanud koerte puhul.
Töötan taksikoerte, saksa lambakoerte, borderkollide, ameerika pitbullterjerite, ameerika staffordshire’i terjerite, beagle’i, malinoisi, puudlite ja nii edasi. Iga koer, mis tahes tõugu, võib olla kummalise käitumisega. Minu ülesanne on aidata teil neist veidrustest üle saada ning teie ja teie koera elu ühiskonnas lihtsamaks ja mugavamaks muuta.
Enamlevinud probleemid, millega tegelen ja nõustan, on: kutsikate/koerte ärevushäired, hirm inimeste ees, hirm autode ees, hirm laste ees. Töötamine kutsikate ja koertega, kes kardavad kodust lahkuda (ärge minge väljapoole korterit jalutama, ärge minge eramajas õuest välja).
Aitan teil samm-sammult valida kutsikale sobiva sotsialiseerumise (enamlevinud sotsialiseerumisprobleemidega tõud: bichon frise, malta, puudl, Yorkshire terjer, austraalia lambakoer, cane corso, beagle, jagdterjer, doberman, pitbull terjer, prantsuse buldog , inglise buldog, taks).
Vaatame, kuidas võõrutada oma kutsikat või koera sellest, et ta ei karda tänaval kõike. Kirjutan teile plaani 2-3 kuuks, et saavutada teie koeraga kõik teie eesmärgid ja eesmärgid.
Arutame, mida ja mis järjekorras teha, kui koer/kutsikas võõraid kardab.
Leiame algpõhjuse, kui koer/kutsikas järsku kõike kartma hakkab. Arutleme koerte “teismeliste tõrgete” perioodi üle. Valin välja sobivad võimalused probleemiga võitlemiseks just teie koera jaoks.
Ma ütlen teile, kuidas aidata oma koeral oma hirmudega toime tulla. Kuidas oma koera paanika ajal rahustada.
Kuidas aidata koera või kutsikat, kes kardab ilutulestikku, plahvatusi, ilutulestikku. Kuidas vähendada kutsika/koera ilutulestikuga seotud stressi.
Kuidas tulla toime agressiooniga inimeste ja laste vastu. Igas vanuses koertele.
Ja ka palju muud.
Konsultatsioon zoomi või skype kaudu.
Konsultatsiooni maksumus: 30 minutit = 50 eurot.
Konsultatsioonid toimuvad ainult inglise või vene keeles.
Mida sinult nõutakse? Võtke minuga ühendust, kirjeldage oma probleemi (nagu näete ja mõistate). Saada mulle probleemist video. Video pole kohustuslik, kuid väga soovitatav. Sest mõnikord näevad inimesed probleemi ühes asjas, aga mina koerajuhina näen, et probleem on hoopis teine. Seetõttu on video väga vajalik osa, et teie koera hirmude/agressiooni/ärevusega tõhusalt toime tulla.
Järgmisena maksate konsultatsiooni eest ja me helistame teile videokonverentsi teel.
Koerte konsultatsiooni aja kokkuleppimiseks kirjuta mulle:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Dog sport competitions Veronika VoitovskaDog trainer online Veronika VoitovskaVeronika Voitovska and her dog winnerVeronika Voitovska with puppiesbest online dog trainerCynolog Veronika Voitovska on radioCynolog onlineBest dog handler

Loomaaia agressiivsus kutsikate ja koerte puhul. Kutsikate ja koerte agressiivsus inimeste suhtes. Kutsikate ja koerte agressiivsus laste suhtes. Kuidas rahustada koeri, kui nad satuvad paanikasse. Kuidas võõrutada koera hirmust tänava, inimeste, laste, autode ees. Agressioon teiste koerte suhtes koertenäitustel. Koeratreener Internetis. Riigi parim koerajuht. Interneti-koeratreener kutsikale. Online koeratreener täiskasvanud koerale