Koerte kennel


Ameerika pitbullterjeri koerad ja kutsikad, American Bully tõug. Meie lasteaed on tegutsenud aastast 2011. Koerte kennel on registreeritud ADBA süsteemis Ameerika Pitbull Terjerite juures. Koerte kennel on American Bullies registreeritud ABKC.
Esiteks näitan teile meie ideaalseid koeri. Ja kui neisse armute, räägin teile lasteaiast lähemalt.
Ameerika pitbullterjerid on ilusad, lihaselised ja täiusliku anatoomiaga:

Ameerika kiusajad: pocket-, standart- ja klassikaline. Võimas, terve, lahke:

Mida me koerakuudis teeme? Kõik sai alguse armastusest koerte vastu. Hakkasime külastama treeningväljakut, koertenäitusi ja spordiüritusi. Aja jooksul otsustasime abikaasaga avada oma koerakuuti. Valisime hoolikalt oma kennelisse tulevased koerad. Tõime oma põhikoerad Ameerikast, seejärel Euroopast ja Venemaalt. Pärast aastaid kestnud tõukoerte aretamist oleme kennelis moodustanud oma koerte populatsiooni. Kõik meie Ameerika pitbullterjerid ja ameerika kiusajad on suurepärased koerad peredele ja lastega elamiseks. Meie koerad võidavad spordis ja näitustel. Neil on ka tõeliselt eksklusiivsed sugupuud, mis pärinevad nendest vanadest aegadest. Ajad, mil koerad täitsid oma ülesandeid laitmatult, olid vastupidavad ja väga terved.
Kui otsite koerakuuti ja soovite kutsikat osta, siis võtke meiega julgelt ühendust. Me räägime teile Ameerika pitbullterjerite ja Ameerika kiusajate erinevustest. Näitame teile selgelt, kuidas need välja näevad, näitame teile sadu videoid ja fotosid. Pakume täielikku konsultatsiooni, et teil oleks lihtsam otsustada, millist koera soovite osta.
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kui sa pole veel koeratõu kasuks otsustanud, siis soovitan jälgida meie koerakuuti Instagramis. Jälgite meie koeri, naudite meie õnnestumisi ja omate isiklikku arvamust Dognik Bullsi kennelist pärit pitbullide ja kiusajate kohta.

 

Koerte kennel. Ameerika Bully Kennel. Ameerika pitbullterjerite kennel