Komany kennel цуценята пітбуля на продаж


Ексклюзивні цуценята на території Європи! В’язка: Dognik Bulls Godena x Maximus Eightball. Єдине та щільне накопичення таких кревних ліній американських пітбуль тер’єрів: Komany kennel pitbull та Genetic kennel pitbull.
Народження цуценят очікуємо восени 2024 року. Відкрито бронювання.
Чекаємо на цуценят із справжнім темпераментом пітбультер’єру: сміливих, безстрашних, активних, з гарним натиском, азартних, з сильним хватом. Дуже осудних та адекватних по відношенню до людей та дітей.
Мати цуценят: Dognik Bulls Godena. Народжена у нашому розпліднику. Перевірена за потомством сука. Від неї отримано три посліди цуценят американських пітбуль тер’єрів. Усі три рази вона в’язалася різними кобелями. Кровних ліній: Old Family Red Nose, Lonzo, Red Alert. Сама майбутня мати цуценят народжена від імпортних собак. Її батько привезений із американського розплідника Real Deal Chocolates (Флорида, Америка). Чемпіон у виставках та спорті у кількох країнах. Представник повністю чемпіонського родоводу (усі предки мають американські титули у спортивних змаганнях, грандчемпіони у змаганнях з вейтпулінгу, чемпіони ADBA). Мати Dognik Bulls Godena привезена з розплідника болгарського «Zorba kennel». Винятково робоче розведення. Dognik Bulls Godena чудовий собака. Відмінний характер, що легко навчається і контрольована. Дуже азартна та спортивна. Немає породних генетичних захворювань (тестування). Живе в розпліднику та з маленькою дитиною. Ідеальний соціально безпечний собака.

American pitbull terrier kennel breeding
Батько цуценят: Maximus Eightball. Єдиний у Європі пес американського пітбуль тер’єра з таким родоводом! Це ексклюзивний собака. Нашому розпліднику дуже пощастило, що власниця польського розплідника «Maximus kennel» погодилася пов’язати цього собаки. Ми пишаємося нашими собаками та майбутніми цуценятами. Він несе такі рідкісні в даний час кревні лінії пітбулів як: Komany pitbull kennel, Genetic pitbull kennel, Lonzo pitbull bloodlines. Повністю обстежено за здоров’ям. Не має дисплазії тазостегнових та ліктьових суглобів (результати АА/00). Немає породних генетичних захворювань (сертифікат). Має здорове серце (сертифікат).


Очікувані забарвлення цуценят: чорний, чорно-тигровий, шоколадний з червоним носом, червоно-тигровий з червоним носом, рудий з чорним носом, рудий з червоним носом.
Всі цуценята матимуть родовід ADBA, вакцинацію, ветеринарний паспорт, зареєстрований мікрочіп, контракт купівлі-продажу.
Це виїзна в’язка до Польщі. Значить, на 1-2 тижні ми поїдемо жити до Польщі та зв’язатися. Ціна цуценят від виїзної в’язки до собак такого рівня-2500 євро.
Ось такі предки у родоводі цуценят. Це онлайн родовід. Така ж буде в друкованому форматі від клубу ADBA у кожного щеня пітбуля

Більше інформації, деталі бронювання та інші питання:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Наші американські пітбуль тер’єри живуть у 25 країнах світу. Є доставка по всій Європі, США, Канаду, Бразилію.

Komany kennel цуценята пітбуля на продаж, komany kennel pitbull, genetic kennel pitbull, lonzo bloodline pitbull