Kõrva ja saba dokkimine pitbullidele
Tänapäeval teevad paljud pitbullide omanikud endiselt pitbullidele kõrvade kärpimist. Kuigi see on EL-i riikides seadusega keelatud, välja arvatud juhul, kui kõrvade kärpimine on tehtud meditsiinilistel põhjustel. Näiteks kõrvavigastuse või kõrvaotste külmakahjustuse tõttu.
Pitbulli sabad pole üldse dokitud. Seda ei lisatud kunagi tõustandardisse. Võite rääkida oma pitbulli kutsika kasvatajaga, kas kõrvu saab kärpida. Kuid pitbulli sabad ei ole dokitud, see on kindel.
Arvatakse, et kärbitud kõrvad kannatavad koerte kaklustes vähem. Et neid on kergem ravida, kui on keskkõrvapõletik ja muud «muinasjutud». See ei ole tõsi. Erinevus kärbitud pitbulli kõrvade ja kärpimata pitbulli kõrvade vahel on ainult dokkimises endas. Praegu on see vaid omaniku soov.
Meie Ameerika pitbullterjerite kennelis Dognik Bulls saame aidata teie tulevase kutsika kõrvade lõikamisel. Aga me ei toeta seda. Meie isiklikud pitbullid on dokkimata. Kui soovite meilt osta pitbulli kutsikat ja küsida dokkimist (ehk seadusega vastuolus olevat), siis peab meil olema mõjuv põhjus sellisesse otsusesse uskuda. Pitbulli kõrvade dokkimise hind on kolmandik kutsika hinnast.
Kui soovite Dognik Bullsilt dokitud pitbulli, oodake kutsika keskmiseks hinnaks 1500 eurot ja dokkimise eest minimaalselt 500 eurot.
Dognik Bullsi dokitud pitbulli kõrvade näited:


Ostke pitbulli kutsikas ja arutage pitbulli kõrvade kärpimist:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls