Koupím štěňata pitbulla OFRN a Jumbo


Jedinečná příležitost pořídit si štěně amerického pitbulteriéra krevní linie Old Family Red Nose a Jumbo v jednom štěněti. Znalci plemene americký pitbull teriér chápou, co tím myslím. Pro začátečníky vám řeknu více.
V chovatelské stanici amerických pitbulteriérů „DOGNIK BULLS“ byli odchováni dva špičkoví psi. Oficiální registrace chovatelské stanice u ADBA-American Dog Breeders Association. Nejstarší organizace zabývající se zaznamenáváním a registrací rodokmenů amerických pitbull teriérů. Štěňátka se narodí v červnu 2024. V současné době je možné rezervovat druhý výběr pro kluka a první výběr pro holčičku.
Otec budoucích štěňat: Millers Wild Storm. Vítěz čtyř speciálních výstav v několika zemích v řadě! Speciální výstavy jsou výstavy, kde se scházejí pouze pitbulové. Od 50 do 110 pitbulů najednou. Mezi všemi zvítězila naše Millers Wild Storm. Vyhrával samozřejmě i na pravidelných výstavách psů, kde je mnoho různých plemen psů. Získal také titul Nejlepší pes výstavy a titul Šampion plemene, Klubový šampion, Junior šampion a Šampion dospělých. Od 4,5 měsíce se účastní sportovních soutěží a také vyhrává. Vítěz v soutěžích pro pitbully a hůlky: skok vysoký, pól. Mnohonásobný vítěz soutěží v tahačích psů. Obecně velmi řízený, hazardní, asertivní americký pitbulteriér. Narozen na Floridě ve Spojených státech amerických. V chovatelské stanici American Pit Bull Terrier “Real Deal Chocolates”. Jeho matka je šampionkou v systémech ADBA a UKC. Má také americké sportovní a tréninkové tituly: IDTT, DHT, ID3, ID5, IDWP3, IDWPCH. Je také šampionkou Ameriky a šampionkou Ameriky ve vzpírání psů (psí vzpírání). Otec má titul v ADBA. Má také sportovní a tréninkové tituly: IDTT, DHT, ID3, ID5.
Matka budoucích štěňat: Dognik Bulls Anksunamun. Dovezeno ze školky Zorba, která se nachází v Bulharsku. Bude to její poslední vrh štěňátek v naší chovatelské stanici. Poté ukončí kariéru producentky a odejde do důchodu. Bude s námi chodit po lesích, létat s námi po světě a dál si užívat života. Od ní jsme již obdrželi několik ideálních vrhů amerických pitbull teriérů. Tato štěňata jsou poslední svého druhu. A pro naši chovatelskou stanici pitbulů jsou velmi cenné. Před chovem plně vyšetřeno veterinářem. A má také testy na absenci genetických onemocnění charakteristických pro plemeno americký pitbulteriér.
Cena štěňat je 1800 eur nebo 2000 dolarů. Všechna štěňata procházejí ranou socializací v chovatelské stanici: seznámení s cizími lidmi, dětmi, různými povrchy, autem, ulicí, lesem, polem. Všechna štěňata odcházejí odčervená, očkovaná, s certifikovaným vyšetřením od veterináře, s evropským veterinárním pasem, s registrovaným mikročipem, s ADBA rodokmenem. Doručení po celém světě, na jakýkoli kontinent.
Napište nám, abychom projednali rezervaci nebo nákup štěněte amerického pitbull teriéra:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Vaše Veronika Voitovská. Majitelka nejlepší chovatelské stanice amerických pitbulteriérů „DOGNIK BULLS“. Rodinný doktor. Odborný psovod. Zvířecí psycholog.

OFRN pitbul štěňata koupit, Jumbo pitbul štěňata koupit, koupit štěně pitbulla, koupit štěně amerického pitbulteriéra, Real Deal Chocolates chovatelská stanice, Millers Wild Storm, Dognik Bulls Anksunamun