Кращий розплідник американських буллі покет


Розплідник американських буллі покет «Dognik Bulls» представляє новий послід цуценят. Цуценята блакитного (сірого) триколорного забарвлення. Імпортні батьки, повний набір документів, генетичні випробування.
Батько: Chaw Li Iva San Attilus. Імпортований із Росії. Молодий пес американський буллі. Чемпіон Латвії, Грандчемпіон Білорусі, абсолютний переможець «Bully Show-2023». Має тести на відсутність генетичних хвороб (5 хвороб, характерних для породи «американський буллі покет»). Це його друга послід цуценят американського буллі.
Мати: Dognik Bulls Lilibet. Привезена з Московського розплідника «Smile House Bully» (Росія). Немає породних захворювань. Це її друга послід цуценят. Перші цуценята виросли міцними, потужними, м’язовими американськими буллі покетами. Її перший послід був народжений від імпортованого з Америки собаки американського буллі покет.
В даний момент на продаж вільно кілька цуценят амреіканського булі тип покет. Забарвлення: блакитний триколорний. Ціна 3000 євро.
Всі цуценята їдуть з кращого розплідника американських буллі покет проглистогоні, вакциновані, із зареєстрованим мікрочіпом, з родоводом ABKC, з європейським ветеринарним паспортом. Ми відправляємо наших найкращих цуценят американського буллі покет у нові будинки з віку 8 ​​тижнів. Наші собаки мешкають у 25 країнах світу.
З питань бронювання та купівлі цуценят американського буллі з кращого розплідника, пишіть:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Також у нас відкрито бронювання на цуценят американського буллі у типі «стандарт» та «класик». Народження щенят через 1 місяць.
Ми допомагаємо та консультуємо з вирощування та виховання всіх наших випускників розплідника «Dognik Bulls».

Кращий розплідник американських буллі покет, найкращий розплідник американських буллі