Krycie amerykańskiego pitbull teriera

Krycie amerykańskiego pitbull teriera

W hodowli Dognik Bulls do krycia jest pies rasy American Pit Bull Terrier — Miller’s Wild Storm aka Castle.
Pochodzi z hodowli Real Deal Chocolates, która znajduje się na Florydzie w USA.
W tej chwili Castle ma prawie 7 lat. Jest przebadany zdrowotnie, przebadany genetycznie (absolutnie zdrowy, wszystkie testy NN). Testowane w sporcie. Testowany dla potomstwa. Około 300 dzieci Castle mieszka w 20 krajach świata.
Castle posiada takie cechy jak: średni rozmiar (suki 16-23 kg, samce 20-26 kg), bardzo porywczy charakter, pasja, nieustraszoność, miłość do życia, miłość do ludzi, pasja do sportu, presja i wytrwałość. Dzieci Castle’a zostały przebadane i są zdrowe. Wśród jego dzieci: Top Dog of Italy 2020 wg UKC (Dognik Bulls Lanna Shi)! Zwycięzca wystawy wszystkich ras na Ukrainie — Dognik Bulls Rio Grande (Best in Show-1 lokata). Zwycięzca klasy szczeniąt na wystawie Monobreed Show w Moskwie (ponad 120 pitbulli) — Dognik Bulls Abronia. Zwycięzcy zawodów w warcie, IGP w Rosji! Zwycięzcy wieloboju pit bull-amstaff w Rosji (pierwsze miejsca we wszystkich dyscyplinach sportowych). Zwycięzcy zawodów coursingowych i wyścigowych (bieg za mechanicznym zającem).
Sam Miller’s Wild Storm narodził się z mistrza ADBA i UKC, Miller’s Brown Sugar. Ta suka jest bardzo utytułowana w sporcie w Ameryce, na wystawach, wielka mistrzyni w zawodach w podciąganiu ciężarów w Ameryce. Ojcem Castle’a jest Miller’s Eye of the Tiga. Utytułowany na pokazach ADBA, zawodach pit bull i podciąganiu ciężarów. Uncle Castle to najbardziej utytułowany pitbulterier na świecie — Fonvielle’s A&N Stuff of Legends.
Miller’s Wild Storm aka Castle ma rodowód ADBA i UKC i jest otwarty na krycie (krycie pitbulla). Wymagania dla suk: pełny rodowód (przodkowie sportowi lub pracujący). Osiągnięcia w zawodach sportowych lub w wystawach wysokiego szczebla. Koszt dziania to 3000 euro. Zamek znajduje się w Rydze na Łotwie. Możliwe jest wysyłanie zamrożonych plemników na cały świat. Cena dziania wynosi 3000 euro. Castle nosi w sobie krew najstarszej linii hodowlanej amerykańskich Pit Bull Terrierów — Old Family Red Nose. Tytuły na wystawach: 2x Młodzieżowy Champion Ukrainy, Młodzieżowy Zwycięzca Ukrainy, 4x Najlepszy Junior na Monobreed Pit Bullshow na Ukrainie iw Rosji, Kandydat na Młodzieżowego Championa Rosji, Kandydat na Młodzieżowego Championa Federacji, Kandydat na Championa Rosji w walorach użytkowych, Młodzieżowy Klubowy Champion («Brave Fighter, Moskwa, Rosja), Kandydat na Championa Ukrainy, Kandydat na Międzynarodowy Champion Piękności, Champion Ukrainy, 7x Najlepszy Pies, 6x Zwycięzca Rasy, Champion Rasy. Osiągnięcia sportowe: Springpole — 1 miejsce, wisienka na chwycie — 3 miejsce na 50 pitbulli, skok bez podparcia — 3 miejsce na 50 pitbulli, dog-puller run: 2 razy 1 miejsce, 1 raz 3 miejsce, skoki na dog-pullerze: 2 razy 1. miejsce, raz 5. miejsce.
Obrazy Miller’s Wild Storm aka Castle


Wideo z gry Miller’s Wild Storm aka Castle


Zdjęcia Miller’s Wild Storm aka Castle:


Krewni:
Pitbull Miller’s Brown Sugar


Miller’s Eye of the Tiga pitbull


Pitbull Fonvielle’s A&N Stuff of Legends


Omów warunki krycia pitbulla:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls