Kucēns vai suns sabojā lietas. Kā ar to tikt galā?


Sveiki, mani sauc Veronika Voitovska. Esmu ārsts, eksperts suņu apstrādātājs un dzīvnieku psihologs. Viņa ir arī nopietnu suņu šķirņu audzētavas “DOGNIK BULLS” (amerikāņu pitbulterjeri un amerikāņu bulliji) īpašniece. Kinoloģijā esmu nodarbojies divus gadu desmitus. Man ir 15 mani personīgie suņi. 10 pitbulterjeri un 5 amerikāņu kausli. Kā arī mūsu pašu suņu audzēšana un kucēni. Es katru dienu konsultēju daudzus suņu īpašniekus. Pateicoties savai pieredzei, es arī jums palīdzēšu.
Vai jums ir kādas šķirnes kucēns (pitbulterjers, gans, šicu, pūdelis, labradors u.c.) un viņš ir palaidnīgs un sabojā lietas? Tas ir labi. Palīdzēšu labāk izprast savu suni un atbrīvoties no mājas vandālisma problēmām.
Biežākie iemesli, kāpēc kucēni un suņi sabojā lietas mājās, košļā sienas un zog zeķes:
1. Kucēns vai suņi nav intelektuāli noslogoti. Tas ir, smadzenēm ir maz darba. To var labot, pievienojot pareizo garīgo izaicinājumu.
2. Kucēnam vai sunim nav nervu sistēmas līdzsvara starp uzbudinājumu un kavēšanu. Vienkārši sakot, suns nespēj apstāties laikā pēc aktivitātes.
3. Kucēns vai suns neprot kontrolēt savas emocijas stimulu klātbūtnē. Kairinātāji ir citi suņi, kaķi, salūts un petardes, gatavošanās pastaigai, pazīstami un nepazīstami cilvēki u.c.
4. Tāpat sunim var vienkārši būt garlaicīgi. Un viņa sāk izklaidēties. Spēlējas ar visu, ko redz. Galu galā mēs atceramies, ka mazam kucēnam jebkura lieta ir rotaļlieta. Un, kad kucēns spēlē ar bumbu, jūs, saimnieks, šī spēle neinteresē. Un, kad suns paņem zeķi un skrien ar to, tu skrien pēc tam. Suņa galvā rodas savienojumu ķēde: es spēlējos ar zeķi — saimnieks ar mani mijiedarbojas — tas ir jautri — man tas jādara biežāk.
5. Tāpat daži kucēni un suņi nopietni sabojā mēbeles, dīvānus, sienas un krēslus. Un daži pat norij putuplasta gumijas gabalus no dīvāna, tādējādi izraisot kuņģa slimības (kuņģa vai zarnu aizsprostojumu un ārkārtas veterinārās operācijas).
6. Tāpat sunim vai kucēnam var būt bail palikt vienam, tāpēc viņš sabojā lietas dzīvoklī vai mājā. Piemēram, ja viņam kopš bērnības nepareizi māca palikt vienam. Vai arī kucēnu/suni skārusi pārvākšanās vai saimnieka maiņa.
Kā atrisināt problēmu, kad kucēns vai pieaugušais suns visu sakošļā un izposta dzīvokli? Pierakstieties uz konsultāciju pie manis. Palīdzēšu saprast, kāpēc suns košļā visas dzīvoklī esošās lietas. Es arī palīdzēšu atrisināt šo problēmu.
Apspriedīsim, kā tikt galā ar sliktu uzvedību mājās un uz ielas.
Ieeja:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
30 minūšu konsultācijas izmaksas = 50 eiro. Varu vadīt konsultācijas krievu, angļu, ukraiņu, spāņu valodās.

Kucēns visu košļā, kā ar to tikt galā, suns sabojā lietas, kā ar to tikt galā, kucēns apēd dīvānu, kā ar to rīkoties, kucēns ēd sienas, kā to apturēt, konsultācija par kucēna audzināšanu kucēns sabojā lietas, kā ar to tikt galā