Kup pitbulla w kwietniu 2024 r


Suczka rasy American Pitbull Terrier jest gotowa na przeprowadzkę do nowej rodziny. Hodowla hodowlana „Dognik Bulls”, zarejestrowana w ADBA (Amerykańskie Stowarzyszenie Hodowców Psów).
Nazwa: Dognik Bulls California. Rasa: Amerykański pitbulterier. Dziewczyna. Wiek: 3 miesiące. Szczepienia: szczepionka podwójna kompleksowa plus szczepionka przeciwko wściekliźnie. Środek przeciw robakom: cztery razy. Mikrochip: wszczepiony i zarejestrowany w europejskiej bazie danych zwierząt domowych. Rodowód: ADBA. Umowa kupna-sprzedaży. Instrukcja pielęgnacji, wychowania i wychowania szczenięcia amerykańskiego pitbulteriera z hodowli Dognik Bulls. Kolor: ciemna czekolada (na zdjęciu jest jaśniejszy ze względu na oświetlenie studyjne). Europejski paszport weterynaryjny. Przed wyjazdem do nowej rodziny zostanie zaliczone badanie kliniczne przez uprawnionego lekarza weterynarii. Szczeniak nie ma chorób genetycznych rasy (wszystkie badania zostały wykonane u rodziców + książeczki). Cena szczenięcia: 1700 euro.
Rodzice przywiezieni z Ameryki! Dwie znane hodowle pitbulli to Real Deal Chocolates (Floryda) i Dusheik (Ameryka Południowa). Mistrzowie wystaw i sportu. Zdjęcia rodziców:

Jeśli chcesz kupić pitbulla (kwiecień 2024) napisz do nas w żłobku. W pierwszej wiadomości koniecznie opowiedz nam o sobie i swoich doświadczeniach z psami.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Wiele krajów na całym świecie kupuje od nas pitbulle. Pitbulle naszej hodowli żyją w 25 krajach świata! W razie potrzeby istnieje możliwość dostawy (płatna osobno, nie wliczona w cenę szczenięcia).
Kierownik żłobka Weronika Wojtowska. Lekarz. Ekspert w obsłudze psów. Psycholog zwierząt.

Sprzedam pitbulla kwiecień 2024, kupię pitbulla, suczkę American Pitbull Terrier.