Kup szczeniaka pitbulla


22 października z importowanego krycia urodził się miot amerykańskich Pit Bull Terrierów. Ojciec został sprowadzony z USA, z hodowli Real Deal Chocolates. Matka została sprowadzona z Rosji z hodowli Asadulla. Szczenięta będą mogły pojechać do nowych domów po ukończeniu 8 tygodnia życia. Szczepienia, mikroczip, dokumenty ADBA, paszport europejski. Szczenięta są rezerwowane po wpłaceniu kaucji w wysokości 500 euro (wliczonej w całkowitą cenę szczeniaka). Jest dostawa na całym świecie. Orientacyjne ceny niektórych dostaw: Łotwa — 150 euro, Estonia Tallin 150-200 euro, Finlandia Helsinki — 300-400 euro, Litwa — 200 euro, Polska 250-350 euro, Rumunia 400 euro, Węgry 250 euro, Słowacja 250 euro. Nasze psy mieszkają w 20 krajach świata!

Doskonałe połączenie krwi: Old Family Red Nose (USA) po ojcu i Red Alert po matce (USA). Ojciec miotu miał już skojarzenia z sukami Red Alert i otrzymaliśmy bardzo typowe psy, piękne, zrównoważone anatomicznie, bardzo zdeterminowane w sporcie io doskonałej psychice w codziennym życiu domowym.

Dzianie odbywa się z myślą o ustaleniu czysto amerykańskiej linii, idealnych pitbulterierów sportowych, o doskonałych mięśniach i mózgach. W Europie i USA te krwinki są bardzo cenione i bardzo ważne jest utrzymanie tego typu psa w naszej hodowli i dalsza hodowla.Nie ma odpowiedników tego krycia w Europie, ponieważ czysta krew Old Family Red Nose jest bardzo rzadka, zwłaszcza w takim zestawieniu najstarsza hodowla. To są dokładnie te pitbulle, które widzieliśmy od wielu dziesięcioleci, a nie nowomodne ogromne potwory bez mózgów. Szczenięta urodziły się w jasnym typie amerykańskich linii hodowlanych pitbulla.

Instagram: dognikbulls

Wyślij e-mail na adres dognikb@gmail.com

Ojcem miotu jest Miller’s Wild Storm aka Castle. Import z USA. Wysportowany, dobrze umięśniony samiec (nawet bez regularnego treningu jest bardzo umięśniony) w kolorze jasnej czekolady. Z natury aktywny, wesoły, z bardzo silną motywacją do zabawy i jedzenia, doskonały pies rodzinny. Pełne zęby, zgryz nożycowy (właściwy dla pitbulla). Z Castle urodziło się około 300 pitbulli, żyjących na całym świecie (Europa i Ameryka). Jako producent produkuje prawdziwie sportowe pitbulteriery, bez wad. Tytuły zamków:

– 2x Młodzieżowy Champion Ukrainy
— Młodzieżowy Zwycięzca Ukrainy
– 4x Najlepszy Junior na Monobreed Pit Bull Show na Ukrainie iw Rosji
— Kandydat na Młodzieżowego Championa Rosji
— Kandydat na Młodzieżowego Championa Federacji
— Kandydat na Championa Rosji w walorach użytkowych
– Młodzieżowy Champion Klubu („Brave Fighter”, Moskwa, Rosja)
— Kandydat na Championa Ukrainy
— Kandydatka na Międzynarodowe Czempionki Urody
— Champion Ukrainy
– 7x Najlepszy Pies
– 6x Zwycięzca Rasy
— Champion Rasy

* mistrz sportu w „bieganiu” z psami
* mistrz sportu w „skokach” z psami
* mistrz sportu w dyscyplinie wspinaczka ściankowa
* mistrz sportu w dyscyplinie włóczęgi
*Zwycięzca zawodów w spinpo (wiszące na uchwycie)

4 razy z rzędu wygrała wystawy koni jednorasowych w dwóch krajach. Następnym razem wygrał wielorasową wystawę na Ukrainie, Best in Show-1 lokata. Ojciec czołowego włoskiego pitbulla w 2020 roku (Dognik Bulls Lannan Shi)! Ojciec zwycięzców wystaw wszystkich ras w różnych krajach, Best in Show — 1 lokata.

W 2017 roku na Wystawie Specjalistycznej w Moskwie Castle zajął 1 miejsce. Ekspert Mladen Krkelic (właściciel najsłynniejszej pracującej hodowli w Czarnogórze Hodowle Komani) powiedział o Castle: „Nie widziałem dziś lepszego pitbulla niż Castle. Taki właśnie powinien być prawdziwy amerykański Pit Bull Terrier”. Na tej wystawie było ponad 100 pitbulli i Castle wygrał!

Zbadany, zdrowy. Posiada wyniki czystych genetycznych badań rodowodowych.

Matką miotu jest Dognik Bulls Indiana. Importuj Rosję. Mała suczka z czerwonym nosem. Bardzo mobilny, wysportowany, aktywny. Z natury: przyjaciele z całą rodziną. Świetnie opiekuje się szczeniętami, dobra matka. Pełne zęby, zgryz nożycowy (właściwy dla pitbulla). Zbadany, zdrowy.

Zdjęcia szczeniąt na sprzedaż:
Chłopcy z Pit Bulla:


Dziewczyny Pit Bulla:

1. Dognik Bulls Eldorado- zarezerwowane dla Finlandii
2. Samica Dognik Bulls Dolphine- zarezerwowana dla Ukrainy
3. Samica Dognika Adalinda- zarezerwowana dla Finlandii

Film przedstawiający szczenięta rasy American Pit Bull Terrier:

Układ rodowodu internetowego szczeniąt pitbulla:

Znani krewni szczeniąt, z których jesteśmy dumni:

Babką miotu jest Miller’s Brown Sugar. Urodzona i mieszka w USA. Tytuły: mistrz w systemie wystawowym ADBA (Ameryka), mistrz w systemie wystawowym UKC (Ameryka), wyniki sportowe i treningowe: IDTT DHT ID3 ID5 IDWP3 IDWPCH. Mistrz i wielki mistrz w podciąganiu ciężarów. Zwycięzca zawodów sportowych dla pitbulli w różnych dyscyplinach.

Dziadkiem miotu jest Miller’s Eye of the Tiga. Urodzona i mieszka w USA. Tytuły: wysoko cenione przez ekspertów na wystawach formatu ADBA (Ameryka), utytułowane w zawodach sportowych w podnoszeniu ciężarów. Wyniki sportowe i treningowe: IDTT DHT ID3 ID5

Dziadkiem miotu jest A&N Stuff of Legends Fonvielle’a, czyli Boogieman. Mieszka w USA. To najbardziej utytułowany w sporcie, szkoleniu i wystawach pitbulterier z całego planu. Czempion w systemie ADBA, mistrz w systemie UKC, certyfikowany pies terapeuta, wielokrotny zwycięzca zawodów w agility, podciąganiu ciężarów, obedience, różnego rodzaju szkoleniach, nurkowaniu w dokach itp. Super Pies w systemie UKC!

Przodkiem ze strony matki jest legendarny GR Ch Avdeeva Red Alert ROM 5W. On jest Bonyą. Urodził się 23 sierpnia 1993 roku w Nowym Jorku w USA. Sprowadzony do Rosji w 1,5 miesiąca. Pierwszy amerykański Pit Bull Terrier, który otrzymał tytuł Grand Championa (w meczach) mając jednocześnie tytuł ROM (oznacza, że ​​pies zdobył określoną liczbę punktów zgodnie z zasadami DPCA oraz ma dzieci, które również zdobyły te punkty i wykazały się bardzo, bardzo rzadko dawane jednemu z pitbulli). Ojciec rekordzisty liczby pitbulterierów WNP z tytułem Championa i Grandchampiona w karierze meczowej. Jego potomkami są tak znane psy jak on sam: AVDEEVA’S (YUDGIN) J & J 1xLG, GAVRILOVA’S (I LIFE STAR RED BOY) AGALEK (Ex GR) CH 6xW 1xL, HUAN’S (RRK) DEBRA 2xW, PEPSI TEAM’S HOLLY GR CH 6xW D.O.Y POR , ŚWIATŁO CZERWONE PVM GR CH 5xW