Kupię szczeniaka rasy American Bully Standard
Sprzedam szczenięta American Bully w typie «standard», hodowla Dognik Bulls. Data urodzenia: 5 listopada 2022. Dostępnych 2 fioletowych chłopców i 5 fioletowych dziewczynek.
Zdjęcia rodziców:


Ojciec: 815 Bully Camp Noise Importowany z Chicago w Ameryce. Potężny, silny samiec. Aktywny, w pełni zdrowy w swoim prawie 7 letnim życiu. Czempion Kraju na wystawach. Posiada czyste zdrowe testy na rodowodowe choroby genetyczne.
Matka: Valor Inter Plato Afelia Diamond. Sprowadzony z Moskwy, Rosja. Duża samica amerykańskiego łobuza w typie „standardowym”. Czysta od rodziców do badań genetycznych rasy American Bully. Bardzo przyjazny dla wszystkich ludzi i zwierząt.
Otrzymaliśmy już szczenięta po tej matce i po tym ojcu 2,5 roku temu. Wszystkie dorastały należycie, zdrowo, z dobrym przyjaznym charakterem.
W momencie przeprowadzki do nowych domów szczenięta posiadają: europejski paszport weterynaryjny, badanie weterynaryjne, szczepienia według wieku (w wieku 8 tygodni i 12 tygodni + przeciw wściekliźnie), mikroczip, który jest już zarejestrowany w europejskiej bazie zwierząt domowych, rodowód ABKC (American Bully Kennel Club- największa na świecie organizacja zrzeszająca American Bully). Wsparcie hodowli przez całe życie psa.
Cena szczeniaka American Bully to 2000 euro. Kaucja rezerwacyjna w wysokości 500 euro przy rezerwacji konkretnego szczeniaka. Zadatek rezerwacyjny jest wliczony w ostateczną cenę szczeniaka bully.
Standardowe szczenięta American Bully mogą iść do nowych domów od 8 tygodnia życia. W tym momencie jedzą karmę super premium, spacerują po podwórku i lesie, przechodzą podstawową socjalizację potrzebną szczeniakowi. Przyzwyczajony do obcinania paznokci, uszu.
Wysyłamy szczenięta (lub dostarczamy osobiście) na cały świat. Wysyłka jest opłacana przez kupującego osobno. Nasze psy mieszkają w 20 krajach świata: Łotwa, Litwa, Estonia, Finlandia, Szwecja, Dania, Polska, Czechy, Ukraina, Białoruś, Rosja, Węgry, Niemcy, Holandia, Włochy, Hiszpania, USA, Wielka Brytania, Szkocja, Irlandia.
Zdjęcia szczeniąt. Aby wyjaśnić charakter i opis każdego szczeniaka, więcej zdjęć i filmów, napisz:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls (kup standardowego szczeniaka American Bully).