Kúpim šteniatka pitbulla OFRN a Jumbo


Jedinečná príležitosť kúpiť šteniatko Amerického pitbulteriéra z krvných línií Old Family Red Nose a Jumbo v jednom šteniatku. Znalci plemena americký pitbull teriér chápu, čo tým myslím. Pre začiatočníkov vám poviem viac.
V chovateľskej stanici amerických pitbulteriérov „DOGNIK BULLS“ boli odchovaní dvaja špičkoví psi. Oficiálna registrácia chovateľskej stanice u ADBA-American Dog Breeders Association. Najstaršia organizácia zaoberajúca sa zaznamenávaním a registráciou rodokmeňov amerických pitbull teriérov. Šteniatka sa narodia v júni 2024. Momentálne je možné rezervovať druhý výber pre chlapca a prvý výber pre dievčatko.
Otec budúcich šteniatok: Millers Wild Storm Castle. Víťaz štyroch špeciálnych výstav v niekoľkých krajinách za sebou! Špeciálne výstavy sú výstavy, kde sa zhromažďujú iba pitbuly. Od 50 do 110 pitbulov naraz. Zo všetkých zvíťazil náš hrad Millers Wild Storm. Samozrejme vyhrával aj na bežných výstavách psov, kde je veľa rôznych plemien psov. Získal tiež titul Najlepší pes výstavy a titul Šampión plemena, Klubový šampión, Junior šampión a Šampión dospelých. Od 4,5 mesiaca sa zúčastňuje športových súťaží a aj vyhráva. Víťaz v súťažiach pre pitbuly a štáby: skok do výšky, pól. Mnohonásobný víťaz súťaží v ťahačoch psov. Vo všeobecnosti veľmi jazdný, hazardný, asertívny americký pitbulteriér. Narodil sa na Floride v Spojených štátoch amerických. V chovateľskej stanici American Pit Bull Terrier “Real Deal Chocolates”. Jeho matka je šampiónkou v systémoch ADBA a UKC. Má tiež americké športové a tréningové tituly: IDTT, DHT, ID3, ID5, IDWP3, IDWPCH. Je tiež americkou šampiónkou a americkou grand šampiónkou vo vzpieraní (vzpieranie psov). Otec má titul v ADBA. Má tiež športové a tréningové tituly: IDTT, DHT, ID3, ID5.
Matka budúcich šteniatok: Dognik Bulls Anksunamun. Dovezené zo škôlky Zorba, ktorá sa nachádza v Bulharsku. Bude to jej posledný vrh šteniatok v našej chovateľskej stanici. Potom ukončí kariéru producentky a odíde do dôchodku. Bude sa s nami prechádzať po lesoch, lietať s nami po svete a ďalej si užívať život. Od nej sme už dostali niekoľko ideálnych vrhov amerických pitbulteriérov. Tieto šteniatka sú posledné svojho druhu. A pre našu chovateľskú stanicu pitbullov sú veľmi cenné. Pred chovom plne vyšetrené veterinárom. A má aj testy na absenciu genetických chorôb charakteristických pre plemeno Americký pitbulteriér.
Cena šteniatok je 1800 eur alebo 2000 dolárov. Všetky šteniatka dostávajú včasnú socializáciu v chovateľskej stanici: zoznámenie sa s cudzími ľuďmi, deťmi, rôznymi povrchmi, autom, ulicou, lesom, poľom. Všetky šteniatka odchádzajú odčervené, zaočkované, s certifikovaným vyšetrením od veterinára, s európskym veterinárnym pasom, s registrovaným mikročipom, s ADBA rodokmeňom. Doručenie do celého sveta, na akýkoľvek kontinent.
Napíšte nám, aby sme prediskutovali rezerváciu alebo nákup šteniatka amerického pitbull teriéra:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Vaša Veronika Voitovská. Majiteľka najlepšej chovateľskej stanice amerických pitbulteriérov „DOGNIK BULLS“. Rodinný doktor. Odborný psovod. Zvierací psychológ.

OFRN šteniatka pitbulla kúpiť, šteniatka Jumbo pitbulla kúpiť, kúpiť šteniatko pitbulla, kúpiť šteniatko amerického pitbulteriéra, Chovateľská stanica Real Deal Chocolates, Millers Wild Storm Castle, Dognik Bulls Anksunamun