Купити ADBA цуценя пітбуль тер’єра rednose


Продається дівчина американський пітбультер’єр, rednose, з родоводом ADBA. Офіційно зареєстрований розплідник американських пітбультер’єрів ADBA DOGNIK BULLS. Кровна лінія: повністю OFRN (Old Family Red Nose). Тільки старі американські крові в родоводі ADBA.
Її нові фотографії, зроблені кілька днів тому:

Батьки імпортні.


Батько: Чемпіон Millers Wild Storm. Привезений із Флориди, США. Народився у відомому американському розпліднику спортивних пітбуль тер’єрів «Real Deal Chocolates». Чемпіон кількох європейських країн у спортивних змаганнях та виставках. Переможець спортивних змагань різного типу. Абсолютно здоровий у свої 8 років. Немає породних генетичних хвороб (особисті сертифікати здоров’я). Батько більш ніж 300 чистопородних американських пітбуль тер’єрів ADBA, що живуть у всьому світі.
Мати: Hoffs Banshee. Привезена із Бразилії. Відомий великий розплідник бразильських пітбуль тер’єрів Dushek. Переможниця на виставках. Відмінний спортивний собака. Дуже енергійний і чудовий домашній собака. Немає породних генетичних хвороб (особисті сертифікати здоров’я). Її діти Чемпіони у виставках та спорті по всьому світу. Це її останні цуценята в нашому розпліднику. На ваш запит, покажу які приголомшливі у неї дорослі діти. Це справжні драйвові американські пітбультер’єри rednose.
Наше цуценя американського пітбуль тер’єру rednose повністю вакцинована, із зареєстрованим мікрочіпом, з родоводом ADBA, з європейським ветеринарним паспортом. Також щеня продається з договором купівлі-продажу та пам’яткою по догляду за цуценям американського пітбуль тер’єру rednose.
Щоб купити цуценя американського пітбуль тер’єра ADBA, напишіть нам:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Американські пітбультер’єри rednose з розплідника «DOGNIK BULLS» живуть у 25 країнах світу. Є доставка, якщо ви мешкаєте не в нашій країні.

Купити ADBA цуценя пітбуль тер’єр rednose, Real Deal Chocolates kennel, американські пітбуль тер’єри rednose