Купити ADBA пітбуль тер’єр цуценя


Продається щеня американського пітбуль тер’єру. Забарвлення: шоколадний редноуз. Дівчинка. Вік-4 місяці. У посліді було 8 цуценят. У продажу лише одна дівчинка американський пітбуль тер’єр.
Кровна лінія: OFRN (Old Family Red Nose). Це старі американські крові. Міцних, працездатних, дуже азартних пітбулів ADBA.
Батько привезено з Флориди, США. Мати привезена із Бразилії. Чемпіони. Не мають породних генетичних захворювань (особисті сертифікати). Докладніше про батьків можна почитати на їхніх особистих сторінках на сайті розплідника. Там величезна кількість фотографій, відео, описи їх характерів та їх титулів. Батьки абсолютно здорові американські пітбуль тер’єри ADBA.
Родовід цуценя пітбультер’єру: ADBA. American Dog Breeders Association — найстаріша і найнадійніша організація, що займається реєстрацією чистопородних американських пітбуль тер’єрів.
Прізвисько щеня: Dognik Bulls California. Буде невеликою. Зростає на кормі класу холістик (найкращий клас промислових кормів у світі). За характером: активна, безстрашна, любить займатися дресируванням та гуляти. З великим задоволенням досліджує навколишній світ.
Разом із цуценям американського пітбуль тер’єру ви отримуєте: ADBA родовід, європейський ветеринарний паспорт, весь комплекс вакцинації, зареєстрований мікрочіп. Пам’ятку з догляду та виховання за цуценям американського пітбуль тер’єру ADBA.
Наша ADBA щеня американського пітбуль тер’єра повністю готова до переїзду до нової родини. Доставка у будь-яку точку світу. Американські пітбультер’єри ADBA з розплідника «DOGNIK BULLS» живуть у 25 країнах.


На фото саме те цуценя яке продається. Ціна 2000 євро (2200 доларів).
Щоб купити цуценя американського пітбуль тер’єра ADBA:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
З повагою, власниця розплідника американських пітбуль тер’єрів «DOGNIK BULLS», Veronika Voitovska. Лікар. Експерт-кінолог. Зоопсихолог.

Купити ADBA пітбуль тер’єр щеня, американський пітбуль тер’єр ADBA, розплідник пітбуль тер’єрів ADBA