Купити білого пітбуля в Україні


У нашому розпліднику американських пітбультер’єрів «Dognik Bulls» ви можете купити білого цуценя пітбуля в Україні.
Пітбулі з нашого розплідника не мають алергій (а це дуже важливо для будь-якого собаки білого забарвлення). Усі наші пітбулі мають генетичні тестування, обстеження серця, загальні обстеження. У розведенні беруть участь лише здорові американські пітбультер’єри. Також наші американські пітбультер’єри беруть участь та виграють у спортивних змаганнях та виставках по всій Європі, Україні, Росії, Білорусі.
В основному ми використовуємо чисті американські лінії розведення, з невеликим додаванням європейської та російської крові. Наші лінії пітбулів: OFRN, Red Alert, Lonzo, Boudreaux, DDWW.
Наші пітбулі живуть довго, це лінії довгожителів.
Ось так виглядають білі цуценята пітбуля в нашому розпліднику:

Щороку у нас народжується 5-6 білих цуценят пітбуля в Україні. Тому бронювати це ексклюзивне забарвлення треба заздалегідь. Якщо ви хочете купити білого пітбуля в Україні, напишіть нам:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Всі наші цуценята пітбуля проходять ранню соціалізацію в розпліднику. Ми привчаємо їх до ігор з іншими собаками, до вигулу на вулиці (у теплу пору року щенята починають гуляти з трьох тижнів, у холодну пору року з чотирьох тижнів). Привчаємо до повідця та нашийника, до стрижки кігтів та чищення вух. Усі наші цуценята щодня спілкуються з дітьми. Ви отримуєте відмінне, чистопородне, соціалізоване, біле цуценя пітбуля.
Всі цуценята тричі отримують глистогінний препарат, вакцинуються, отримують європейський ветеринарний паспорт, родовід ADBA, зареєстрований мікрочіп. Ціна білого цуценя пітбуля в нашому розпліднику залежить від батьків цуценя. У середньому це 1500–2000 євро. Ми робимо як в’язки всередині розплідника, так і виїзні в’язки закордон. Цуценята від виїзних в’язок коштують дорожче. При цьому ми в’яжемо наших собак до топових кобелів пітбуля по всьому світу. Ви отримаєте справді висококласного американського пітбультер’єру з Dognik Bulls.
Приклади дорослих пітбулів з нашого розплідника «Dognik Bulls»:

Купити білого пітбуля в Україні. Білі пітбулі в Україні