Купити блакитний триколор американського буллі


Цуценята американського буллі у забарвленні «блакитний триколор» від імпортної пари батьків: Dognik Bulls Lilibet x Chaw Li Iva San Attilus. Народження цуценят-червень 2024 року.
У нашому розпліднику американських буллі «Dognik Bulls» можна купити цуценя забарвлення блакитний триколор. В’язка американських буллі зроблена в квітні 2024 року. Цуценята народяться в середині червня 2024 року. Це виїзна в’язка. Цуценята народяться в нашому розпліднику з назвою «Dognik Bulls». Однак в’язка зроблена з кобелем, що не відноситься до нашого розплідника.


Мати цуценят привезено з Росії. Прізвисько по родоводу: Dognik Bulls Lilibet. Генетично тестована, здорова.
Батька цуценят привезено з Росії. Прізвисько по родоводу: Chaw Li Iva San Attilus. Тестований на відсутність характерних для американських буллі хвороб. Чемпіон Латвії, Переможець Bully Show 2023, Гранд Чемпіон Білорусі. Має чудовий характер. Я особисто спостерігала його поведінку у звичайних та незвичайних ситуаціях. Реакцію на незнайомих людей, на велику юрбу різних собак. Псівка має відмінний доброзичливий характер, стабільну нервову систему. Відмінно доповнить розведення чистокровних американських буллі в нашому розпліднику собак.
Всі цуценята їдуть з розплідника тричі проглистогоні, вакциновані, з європейським ветеринарним паспортом, з родоводом ABKC. Додатково кожен власник цуценя американського буллі з розплідника Dognik Bulls отримує пам’ятку цуценя. У ній описано як ріс і розвивалося саме ваше щеня, як його правильно вирощувати, годувати, дресирувати і так далі. У пам’ятці написано, на що звертати увагу при розвитку цуценя американського буллі, як виростити собаку зі здоровими суглобами, серцем, дихальною системою.
Всі цуценята американського буллі проходять ранню соціалізацію: спілкування з іншими собаками в розпліднику, спілкування з дітьми різного віку, привчання до повідця та нашийника. Привчання до стрижки кігтів, чищення вух тощо.
У чому плюс породи американської буллі?
1. Американські буллі – це не зооагресивна порода. Буллі товаришують з іншими собаками, кішками, морськими свинками. Американські буллі чудово ставляться до всіх людей.
2. Американські буллі мають коротку вовну, не вимагають додаткового грумінгу та тримінгу. Їх потрібно купати звичайним шампунем раз на 1-2 місяці. Це великий плюс, на відміну від собак із довгою шерстю. Вовна американських Буллі коротка, не має ніяких запахів.
3. Різноманітність забарвлень у породі: блакитний триколор, блакитний, фіолетовий триколор, фіолетовий, шоколадний, шоколадний триколор, мерле, білий, чорний, рудий. Від цієї в’язки ми чекаємо на цуценят американського буллі блакитного триколорного і просто блакитного забарвлення.

Ціна цуценя американського буллі у забарвленні «блакитний триколор» та «блакитний» — 3000 євро. Депозит бронювання 500 євро (входить до загальної ціни цуценя). Ми чекаємо на щенят американського буллі блакитний триколор у типі «покет» та «класик».
Щоб купити цуценя, напишіть нам у розплідник:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls

Цуценята народяться в Латвії. Доставка по всій Європі, в Америку та Канаду.

З повагою,Veronika Voitovska. Лікар. Експерт-кінолог. Суддя виставок. Зоопсихолог.

Купити блакитного американського буллі, купити блакитного триколорного американського буллі, розплідник американських буллі, американські буллі «Dognik Bulls».