Купити цуценя американського буллі, тип покет. Україна

24 жовтня 2022 року в нашому розпліднику американських буллі Україна «Dognik Bulls» народилися цуценята! Чудові, здорові, обстежені батьки. Продаються 2 дівчинки американські буллі у типі покет. Синього кольору та лилового кольору.

Батько цуценят Булі: 815 Bully Camp Noise. Привезений із Америки (штат Іллінойс). Чистий за генетичними захворюваннями. Титулований у виставках. Тип-покет. Вага 35 кг. Ріст в загривку 40 сантиметрів. Забарвлення: лиловий.

Мати цуценят буллі: Dognik Bulls Lilibeth. Привезена із Росії (Москва). Чиста з генетичних захворювань. Тип-покет. Вага 20 кг. Зріст 36 сантиметрів. Забарвлення: блакитний триколор.

Це найкращі американські буллі в Україні!

Дівчина Dognik Bulls Branwen. Блакитного забарвлення, американський буллі купити Україна

Дівчина Dognik Bulls Olwen. Лілового забарвлення, американський буллі купити Україна

Всі цуценята американського буллі в нашому розпліднику здорові, міцні, активні. Американські буллі – це сімейна порода собак. Вони люблять свою сім’ю та дружать з іншими тваринами.

Якщо ви хочете купити цуценя американського буллі, напишіть нам у розплідник:

Інстаграм розплідник американських буллі Україна —  dognikbulls

Електронна пошта: dognikb@gmail.com

Скільки коштує цуценя американського буллі? Середні ціни в нашому розпліднику 2000-2500 євро. Ми точно найкращий розплідник американських буллі в Україні.

Працювати із породою американський буллі ми розпочали з 2016 року. Одні з перших привезли американські буллі до країни. У наших послідах жодного разу не було бракованих цуценят! А це дуже важливо. Ми працюємо лише з найкращими представниками породи американський буллі. Якщо ви цінуєте якість і хочете здорового породистого собаку-скоріше пишіть нам. Випускники розплідника-чемпіони у системі FCI та ABKC.

З повагою, власниця розплідника американських буллі Україна Вероніка Войтовська