Купити цуценя питбуля в Україні


У нашому розпліднику пітбуль тер’єрів «DOGNIK BULLS» чудові новини! Цуценята американського пітбуль тер’єру від батьків: Dognik Bulls Victor x Dognik Bulls Cutiepie.
В’язка відбулася у квітні 2024 року, народження цуценят- середина червня 2024 року. Всі цуценята будуть шоколадного з редноуз забарвлення та рудого редноуз забарвлення. Цуценята представники лінії розведення OFRN (Америка) та Red Alert (Америка). Всі цуценята пітбуля матимуть родовід ADBA (найповажніша і найвизнаніша у всіх світових організація родовід американських пітбуль тер’єрів). Також усі цуценята пітбуля будуть проглистогонені, вакциновані, із зареєстрованим мікрочіпом, з договором продажу, з бонусною пам’яткою від розплідника. Усі цуценята пітбуля з розплідника «DOGNIK BULLS» Білорусь отримують обстеження ветеринара перед від’їздом до нових будинків.
Мама цуценят: Dognik Bulls Cutiepie. Переможниця виставок. Регулярна учасниця семінарів та тренінгів з дресирування та захисного дресирування. Показує себе як завзятий, наполегливий, впевнений у своїх силах собака. Має ідеальний хват, ніколи не кидає фігуранта, тримає хват. При цьому в сім’ї вона дуже добра, ладнає з усіма людьми та собаками розплідника. Обстежена та не має породних генетичних хвороб (атаксії, атрофії сітківки, гіперурікозурії). Також обстежено у ветеринара перед в’язкою, здано аналізи. Цілком здорова. Адже тільки здоровий, багато і добре гуляючий собака, що багато тренується і добре їсть, дасть здорове потомство. Кровна лінія пітбулів OFRN.
Батько щенят: Dognik Bulls Victor. Переможець виставок. Один з найдобріших собак в нашому розпліднику пітбулів. Він товаришує з дітьми, людьми, собаками. Має справді ідеальний неконфліктний характер. Він досить часто в’яжеться у нашому розпліднику, оскільки передає свій характер щенятам. Також у нього велика та красива голова, повністю у стандарті породи «американський пітбуль тер’єр». І цю гарну голову він теж передає своїм дітям. Обстежено у ветеринара. І також немає генетичних хвороб (атаксія, гиперурикозурия, атрофія сітківки). Кровна лінія пітбулів: OFRN та Red Alert.
Чому так важливо обстежити собак на деяких хворобах? У всіх породах собак є свій перелік хвороб, спричинений поломкою в генах. Тільки найкращі заводчики роблять ці тестування. Це допомагає виключити ризик хвороб у майбутніх щенят. А значить, ви точно купите здорове цуценя американського пітбуль тер’єра в розпліднику «DOGNIK BULLS».
Також наші американські пітбуль тер’єри в розпліднику не мають алергій і не мають проблем із серцем та суглобами. Ми уважно стежимо за здоров’ям та психікою пітбулів. Для нас важливо отримувати не лише гарні, здорові, азартні пітбулі. Але й стабільних із психіки. Щоб вони могли жити у місті, у квартирі, у родині.
Ціна щеняти від цієї в’язки 2000 євро або 2200 доларів. На даний момент можна забронювати четверте право вибору кобеля і третє право вибору суки. Це справді чудова можливість купити не тільки чистопородне цуценя пітбуля, а й представника чистої лінії американських пітбулів OFRN та Red Alert.
передзвоніть нам цуценя пітбуля в Україні:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls

Купити цуценя питбуля в Україні, питомник питбулей в Україні, цуценята питбуля OFRN купити, цуценята питбуля Red Alert купити, Dognik Bulls Victor, Dognik Bulls Cutiepie