Kupte si bílého pitbulla v ČR


V naší chovatelské stanici amerických pitbulteriérů “Dognik Bulls” si můžete koupit štěně bílého pitbulla v České republice.
Pitbull z naší chovatelské stanice netrpí alergií (a to je pro každého bílého psa velmi důležité). Všichni naši pitbullové mají genetické testy, screeningy srdce a všeobecné screeningy. K chovu se používají pouze zdraví američtí pitbulteriéři. Naši američtí pitbulteriéři se také účastní a vítězí ve sportovních soutěžích a výstavách po celé Evropě, na Ukrajině, v Rusku a Bělorusku.
Používáme převážně čisté americké chovné linie, s malým přídavkem evropské a ruské krve. Naše řady pitbulů: OFRN, Red Alert, Lonzo, Boudreaux, DDWW.
Naši pitbulové žijí dlouho, jsou to dlouhověká linie.
Takto vypadají štěňata bílého pitbulla v naší chovatelské stanici:

Ročně se nám v ČR narodí 5-6 štěňat bílého pitbulla. Proto je třeba si tuto exkluzivní barvu předem rezervovat. Pokud si chcete koupit bílého pitbulla v ČR, napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Všechna naše štěňata Pitbullů procházejí ranou socializací v chovatelské stanici. Učíme je hrát si s ostatními psy a chodit ven (v teplém období začínají štěňata chodit od tří týdnů, v chladném období od čtyř týdnů). Učíme ho nosit vodítko a obojek, stříhat drápky a čistit ouška. Všechna naše štěňátka jsou denně socializovaná s dětmi. Získáváte vynikající, čistokrevné, socializované štěně bílého pitbulla.
Všechna štěňata jsou třikrát odčervená, očkovaná, obdrží Evropský veterinární pas, ADBA rodokmen a registrovaný mikročip. Cena štěněte bílého pitbulla v naší chovatelské stanici závisí na rodičích štěněte. V průměru je to 1500-2000 eur. Provádíme jak krytí v rámci školky, tak venkovní krytí v zahraničí. Štěňata z venkovního krytí jsou dražší. Zároveň naše psy chováme na špičkové pitbuly po celém světě. Od Dognik Bulls získáte skutečně kvalitního amerického pitbulteriéra.
Příklady dospělých pitbulů z naší chovatelské stanice Dognik Bulls:

Kupte si bílého pitbulla v ČR. Bílí pitbulové v ČR