Kúpte si modrého trikolóru American Bully


Šteniatka amerického bully vo farbe modrá trikolóra po importovanom páre rodičov: Dognik Bulls Lilibet x Chaw Li Iva San Attilus. Narodenie šteniatok je jún 2024.
V našej chovateľskej stanici amerických bullyov “Dognik Bulls” si môžete kúpiť šteniatko modrej trikolóry. Americkí tyrani boli spárení v apríli 2024. Šteniatka sa narodia v polovici júna 2024. Ide o vonkajšie párenie. Šteniatka sa narodia v našej chovateľskej stanici «Dognik Bulls». Krytie však bolo uskutočnené so samcom, ktorý nepatrí do našej chovateľskej stanice.


Matka šteniatok bola privezená z Ruska. Rodokmeň prezývka: Dognik Bulls Lilibet. Geneticky testované, zdravé.
Otec šteniatok bol privezený z Ruska. Prezývka rodokmeňa: Chaw Li Iva San Attilus. Testované, aby netrpelo chorobami, ktoré sú bežné u amerických tyranov. Šampión Lotyšska, Víťaz Bully Show 2023, Grand šampión Bieloruska. Má výbornú povahu. Osobne som pozoroval jeho správanie v bežných aj nezvyčajných situáciách. Reakcia na cudzincov, na veľký zástup rôznych psov. Samec má výbornú priateľskú povahu a stabilnú nervovú sústavu. Skvele dopĺňa chov čistokrvných amerických bullies v našej chovateľskej stanici.
Všetky šteniatka odchádzajú zo škôlky trikrát odčervené, očkované, s európskym veterinárnym pasom, s preukazom pôvodu ABKC. Okrem toho každý majiteľ šteniatka American Bully z chovateľskej stanice Dognik Bulls dostane poznámku o šteniatku. Popisuje, ako presne vaše šteniatko rástlo a vyvíjalo sa, ako ho správne vychovávať, kŕmiť, trénovať atď. Poznámka hovorí, na čo treba venovať pozornosť pri vývoji šteniatka American Bully, ako vychovať psa so zdravými kĺbmi, srdcom a dýchacím systémom.
Všetky šteniatka American Bully prechádzajú včasnou socializáciou: komunikácia s ostatnými psami v chovateľskej stanici, komunikácia s deťmi rôzneho veku, nácvik používania vodítka a obojku. Zvyknite si strihať nechty, čistiť uši atď.
Aká je výhoda plemena American Bully?
1. American Bullies nie je zoo-agresívne plemeno. Tyrani sú priatelia s inými psami, mačkami a morčatami. American Bullies sú skvelí so všetkými ľuďmi.
2. American Bullies majú krátke vlasy a nevyžadujú dodatočnú úpravu alebo zastrihávanie. Raz za 1-2 mesiace ich treba kúpať bežným šampónom. To je veľké plus, na rozdiel od psov s dlhou srsťou. Srsť amerického Bully je krátka a bez zápachu.
3. Pestrosť farieb v plemene: modrá trikolóra, modrá, lila trikolóra, orgován, čokoládová, čokoládová trikolóra, merle, biela, čierna, červená. Z tohto krytia očakávame šteniatka American Bully modrej trikolóry a modrej farby.

Cena šteniatka amerického bully vo farbách “modrá trikolóra” a “modrá” je 3000 eur. Rezervačná záloha 500 eur (zahrnutá v celkovej cene šteniatka). Čakáme šteniatka blue tricolor American bully v «pocket» a «klasickom» type.
Pre kúpu šteniatka nám napíšte do škôlky:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Šteniatka sa narodia v Lotyšsku. Doručenie po celej Európe, Amerike a Kanade.

S pozdravom Veronika Voitovská. Doktor. Odborný psovod. Výstavný rozhodca. Zvierací psychológ.

Kúpte si modrého American Bully, kúpte si modrého tricolor American Bully, American Bully škôlku, American Bullies “Dognik Bulls”.