Kupte si pitbulla duben 2024


Dívka amerického pitbulteriéra je připravena přestěhovat se do nové rodiny. Chovatelská stanice “Dognik Bulls”, registrace ADBA (American Dog Breeders Association).
Jméno: Dognik Bulls California. Plemeno: Americký pitbulteriér. Dívka. Věk: 3 měsíce. Očkování: dvojitá komplexní vakcína plus vakcína proti vzteklině. Anthelmintikum: čtyřikrát. Mikročip: implantován a registrován v Evropské databázi domácích zvířat. Rodokmen: ADBA. Kupní a prodejní smlouva. Návod na péči, výchovu a výchovu štěněte amerického pitbulteriéra z chovatelské stanice Dognik Bulls. Barva: hořká čokoláda (na fotce je světlejší díky ateliérovému osvětlení). Evropský veterinární pas. Před odjezdem do nové rodiny bude známka klinického vyšetření pověřeným veterinárním lékařem. Štěně nemá genetické choroby plemene (všechna vyšetření jsou u rodičů provedena + atesty). Cena štěněte: 1700 eur.
Rodiče přivezeni z Ameriky! Dvě známé chovatelské stanice pitbulů jsou Real Deal Chocolates (Florida) a Dusheik (Jižní Amerika). Mistři ve výstavách a sportu. Fotky rodičů:

Pokud si chcete koupit pitbulla (duben 2024), napište nám do školky. Ve své první zprávě nám určitě řekněte o sobě a svých zkušenostech se psy.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pitbuly od nás nakupuje mnoho zemí po celém světě. Pitbulli našeho chovu žijí ve 25 zemích světa! V případě potřeby je doprava (platí se samostatně, není zahrnuto v ceně štěněte).
Vedoucí mateřské školy Veronika Voitovská. Doktor. Odborný psovod. Zvířecí psycholog.

Kupte si pitbulla duben 2024, kupte si pitbulla, dívku amerického pitbulteriéra.