Kupte si štěně american bully standard

Kupte si štěně american bully standard
Prodám štěňata American Bully, typ «standard», chovatelská stanice Dognik Bulls. Datum narození: 5. listopadu 2022. K dispozici 2 fialoví kluci a 5 fialových holčiček.
Fotky rodičů:


Otec: 815 Bully Camp Noise Dovezeno z Chicaga, Amerika. Silný, silný muž. Aktivní, ve svých téměř 7 letech zcela zdravý. Šampion republiky na výstavách. Má čisté zdravé testy na genetická onemocnění původu.
Matka: Valor Inter Plato Afelia Diamond. Dovezeno z Moskvy, Rusko. Velká fena american bully v «standardním» typu. Čistý po rodičích pro genetické testy plemene American Bully. Velmi přátelský ke všem lidem a zvířatům.
Již před 2,5 lety jsme obdrželi štěňátka od této matky a tohoto otce. Všichni vyrostli přiměřeně, zdravě, s dobrou přátelskou povahou.
V době stěhování do nových domovů mají štěňata: evropský veterinární pas, veterinární vyšetření, očkování dle věku (v 8 týdnech a ve 12 týdnech + proti vzteklině), mikročip, který je již registrován v evropské databázi mazlíčků, průkaz původu ABKC (American Bully Kennel Club- největší světová organizace pro American Bully). Podpora boudy po celou dobu života psa.
Cena štěněte American Bully je 2000 eur. Rezervační záloha 500 eur při rezervaci konkrétního štěněte. Rezervační záloha je zahrnuta v konečné ceně štěněte tyrana.
Štěňata Standard American Bully mohou jít do nových domovů od 8 týdnů věku. V tuto chvíli jedí superprémiové krmivo, chodí po dvoře a v lese, procházejí základní socializací potřebnou pro štěně. Zvyklý na stříhání nehtů, uší.
Štěňata zasíláme (nebo osobně doručujeme) do celého světa. Poštovné hradí kupující zvlášť. Naši psi žijí ve 20 zemích světa: Lotyšsko, Litva, Estonsko, Finsko, Švédsko, Dánsko, Polsko, Česká republika, Ukrajina, Bělorusko, Rusko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Itálie, Španělsko, USA, Velká Británie, Skotsko, Irsko.
Fotky štěňat. Pro objasnění povahy a popisu každého štěněte, více fotek a videí, napište:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls (kupte si standardní štěně American Bully).