Kupte si štěně amerického bully, pocket typ. čeština

Kupte si štěně amerického bully, pocket typ. čeština

Dne 24.10.2022 se v naší chovatelské stanici American Bully Czech Republic «Dognik Bulls» narodila štěňátka! Výborní, zdraví, vyšetření rodiče. 2 dívky američtí býci v kapesním stylu na prodej. Barva modrá a barva lila.

Otec tyranských štěňat: 815 Bully Camp Noise. Dovezeno z Ameriky (Illinois). Čistěte na genetické choroby. Titulované na výstavách. Typ — kapsa. Hmotnost 35 kg. Výška 40 centimetrů. Barva: lila.

Matka tyranských štěňat: Dognik Bulls Lilibeth. Dovezeno z Ruska (Moskva). Čistě na genetická onemocnění. Typ — kapsa. Hmotnost 20 kg. Výška 36 centimetrů. Barva: modrá trikolóra.

To jsou nejlepší američtí býci v ČR!

Dívka Dognik Bulls Branwen. Modrá barva, americký bully koupit Česká republika

Dívka Dognik Bulls Olwen. Barva lila, americký bully koupit Česká republika

Všechna štěňata American Bully v naší chovatelské stanici jsou zdravá, silná a aktivní. American Bully je rodinné plemeno psa. Milují svou rodinu a jsou přátelští k ostatním zvířatům.

Pokud si chcete koupit štěně American Bully, napište nám do chovatelské stanice:

Instagram American bully kennel Czech Republic — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Kolik stojí štěně American Bully? Průměrné ceny v naší školce jsou 2000-2500 eur. Jsme jednoznačně nejlepší chovatelská stanice American Bully v ČR.

S plemenem American Bully jsme začali pracovat v roce 2016. Jeden z prvních přivedl do země American Bully. V našich vrzích nebyla nikdy defektní štěňata! A to je velmi důležité. Spolupracujeme pouze s nejlepšími zástupci plemene American Bully. Pokud si ceníte kvality a chcete zdravého čistokrevného psa, napište nám. Absolventi chovatelské stanice jsou šampiony v systémech FCI a ABKC.

S pozdravem majitelka americké chovatelské stanice bully Czech Republic Veronika Voitovska