Kupte si štěně pitbulla v ČR


V naší chovatelské stanici pitbulteriérů “DOGNIK BULLS” máme skvělou zprávu! Štěňata amerického pitbulteriéra po rodičích: Dognik Bulls Victor x Dognik Bulls Cutiepie.
Krytí proběhlo v dubnu 2024, narození štěňátek je v polovině června 2024. Všechna štěňátka budou čokoládová s červenou barvou a červenou barvou. Štěňata jsou zástupci chovné linie OFRN (Amerika) a Red Alert (Amerika). Všechna štěňata Pitbullů budou mít průkaz původu ADBA (nejrespektovanější a mezinárodně uznávaná organizace zabývající se rodokmeny amerických pitbull teriérů). Také všechna štěňata pitbulla budou odčervená, očkovaná, s registrovaným mikročipem, s kupní smlouvou, s bonusovou upomínkou z chovatelské stanice. Všechna štěňata pitbulla z chovatelské stanice DOGNIK BULLS v Bělorusku jsou před odjezdem do nových domovů vyšetřena veterinářem.
Matka štěňat: Dognik Bulls Cutiepie. Vítěz výstav. Pravidelný účastník seminářů a školení o výcviku a ochranném výcviku. Ukazuje se jako vytrvalý, asertivní, sebevědomý pes. Má perfektní úchop, nikdy figuranta nehází, drží jeho úchop. Zároveň je v rodině moc hodná a vychází se všemi lidmi i pejsky chovatelské stanice. Byla vyšetřena a nemá žádné genetické onemocnění plemene (ataxie, retinální atrofie, hyperurikosurie). Před chovem byla také vyšetřena veterinářem a byly provedeny testy. Úplně zdravý. Vždyť jen zdravý pes, který hodně chodí, hodně cvičí a dobře jí, dá zdravé potomky. OFRN pokrevní linie pitbulla.
Otec štěňat: Dognik Bulls Victor. Vítěz výstav. Jeden z nejlaskavějších psů v naší chovatelské stanici pitbulů. Kamarádí se s dětmi, lidmi, psy. Má skutečně ideální nekonfliktní povahu. V naší chovatelské stanici je chován poměrně často, svou povahu přenáší na štěňata. Má také velkou a krásnou hlavu, zcela ve standardu plemene americký pitbull teriér. A tuto krásnou hlavu předává i svým dětem. Prohlédnuto veterinářem. A také nemá genetická onemocnění (ataxie, hyperurikosurie, atrofie sítnice). Pokrevní linie pitbulla: OFRN a Red Alert.
Proč je tak důležité provádět screening psů na určité nemoci? Všechna plemena psů mají svůj vlastní seznam nemocí způsobených defekty v genech. Tyto testy dělají jen ti nejlepší chovatelé. To pomáhá eliminovat riziko onemocnění u budoucích štěňat. To znamená, že si určitě koupíte zdravé štěně amerického pitbulteriéra z chovatelské stanice DOGNIK BULLS.
Také naši američtí pitbulteriéři v chovatelské stanici netrpí alergií a nemají problémy se srdcem a klouby. Pečlivě sledujeme zdraví a psychiku pitbulů. Je pro nás důležité získat nejen krásné, zdravé, vášnivé pitbuly. Ale i psychicky stabilní. Aby mohli bydlet ve městě, v bytě, v rodině.
Cena štěněte z tohoto krytí je 2000 eur nebo 2200 dolarů. V současné době je možné rezervovat čtvrtou volbu pro muže a třetí volbu pro ženu. Je to opravdu skvělá příležitost, jak si pořídit nejen čistokrevné štěně pitbula, ale také zástupce čisté linie amerických pitbulů OFRN a Red Alert.
Kontaktujte nás pro koupi štěněte pitbulla v ČR:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Kupte si štěně pitbula v ČR, CHS pitbulla v ČR, koupím štěňata pitbulla OFRN, koupím štěňata pitbulla Red Alert, Dognik Bulls Victor, Dognik Bulls Cutiepie