Kupte si štěně pitbulla v ČR

V chovatelské stanici amerických pitbull teriérů «Dognik Bulls» (Česká republika) se narodil mimořádný vrh štěňat pitbulla. Jsou to momentálně nejlepší štěňata pitbulla v ČR.

Datum narození: 22. října 2022.

Otec: Millers Wild Storm alias Castle. Dovezeno z USA, ze sportovní školky. Hlavní výrobce chovatelské stanice pitbullů v ČR.

Matka: Dognik Bulls Indiana. Dovezeno z Ruska, z chovné stanice pracovních pitbulteriérů.

Z tohoto krytí se v ČR prodávají štěňata amerického pitbulteriéra. Štěňata jsou silná, zdravá a aktivní. Barvy: krémově červený nos, červený červený nos, čokoládově červený nos.

Oba rodiče štěňat jsou hazardní pitbulové, psi s vysokým drivem. Hledáme aktivní majitele pro naše štěňata amerického pitbulteriéra v ČR.

Pokud hledáte, kde koupit štěně pitbulla v ČR nebo chovatelské stanice amerického pitbulteriéra v ČR, pak jste našli nás. Jsme jednou z největších školek v Evropě. Jsme známí již mnoho let a máme důvěru při nákupu štěňat pitbulla. V tomto krytí byla v ČR získána pouze štěňata pitbulla červenonosého.

Štěňata pitbulla v ČR a jejich fotky

Chlapec 1

Chlapec 2

Chlapec 3

Chlapec 4

Dívka 1

Dívka 2

Dívka 3

Dívka 4

Pokud jste tedy připraveni pořídit si štěně pitbulla v ČR, chápete plnou odpovědnost vlastnictví aktivního psa, neváhejte nám napsat do chovatelské stanice Dognik Bulls

Instagram chovatelská stanice pitbulů Česká republika — dognikbulls

E-mail — dognikb@gmail.com