Kupte si štěně pitbulla


22. října se z importovaného krytí narodil vrh amerických pitbulteriérů. Otec byl přivezen z USA, chovatelská stanice Real Deal Chocolates. Matka byla přivezena z Ruska, chovatelská stanice Asadulla. Štěňátka budou moci jít do nových domovů od 8 týdnů. Očkování, mikročip, doklady ADBA, evropský pas. Štěňata jsou rezervována s vkladem 500 eur (zahrnuto v celkové ceně štěněte). Doručování probíhá po celém světě. Orientační ceny některých dodávek: v Lotyšsku — 150 eur, Estonsku Tallinn 150-200 eur, Finsku Helsinky — 300-400 eur, Litvě — 200 eur, Polsku 250-350 eur, Rumunsku 400 eur, Maďarsku 250 eur, Slovensku 250 eur. Naši psi žijí ve 20 zemích světa!

Výborná krevní kombinace: Old Family Red Nose (USA) na otci a Red Alert na matce (USA). Otec vrhu již odchoval s fenkami Red Alert a dostali jsme velmi typické psy, krásné, anatomicky vyrovnané, sportovně velmi energické a s výbornou mentalitou v běžném domácím životě.

Pletení je provedeno s ohledem na fixaci čisté americké linie, ideálních sportovních pitbulteriérů, s vynikajícími svaly a mozkem. V Evropě a USA jsou tyto krve velmi ceněny a je velmi důležité ponechat tento typ psa v naší chovatelské stanici a pokračovat v jeho chovu.V Evropě neexistuje obdoba tohoto krytí, protože čistá krev Old Family Red Nose je velmi vzácný, zvláště v takové kombinaci nejstarší chov. To jsou přesně ti pitbulové, které vídáme po mnoho desetiletí, a ne nová, obrovská monstra bez mozku. Štěňata se objevila ve světlém typu chovných linií amerického pitbulla.

Instagram: dognikbulls

Email dognikb@gmail.com

Otcem vrhu je Miller’s Wild Storm alias Castle. dovoz USA. Atletický, dobře osvalený pes (i bez pravidelného tréninku je velmi svalnatý) v zářivě čokoládové barvě. Povahou aktivní, temperamentní, s velmi silnou motivací ke hře a potravě, výborný rodinný pes. Plné zuby, nůžkový skus (správně na pitbulla). Z hradu se narodilo asi 300 pitbulů žijících po celém světě (Evropa a Amerika). Jako výrobce vyrábí opravdové sportovní pitbulteriéry, bez závad. Hradní tituly:

– 2x Junior šampion Ukrajiny
— Junior vítěz Ukrajiny
– 4x Nejlepší mladý na Monobreed Pit Bull Show na Ukrajině a v Rusku
— Kandidát na Junior šampiona Ruska
— Kandidát na juniorského šampiona federace
— Kandidát na šampiona Ruska v pracovních kvalitách
– Junior Club Champion („Brave Fighter“, Moskva, Rusko)
— Kandidát na šampiona Ukrajiny
— Kandidát na mezinárodní šampiony krásy
— Šampion Ukrajiny
– 7x Nejlepší muž
– 6x nejlepší z plemene
— Šampion plemene

* sportovní šampion v «běhu» stahováku psů
* sportovní šampion v «skocích» dog-puller
* sportovní šampion v disciplíně stěnové lezení
* sportovní šampion v disciplíně poflakování
*Vítěz soutěže ve spinpu (v závěsu na rukojeti)

4x za sebou vyhrál výstavy monobreed ve dvou zemích. Příště vyhrál celoplemennou výstavu na Ukrajině, Best in Show-1.místo. Otec nejlepšího italského pitbula v roce 2020 (Dognik Bulls Lannan Shi)! Otec výstavních vítězů všech plemen v různých zemích, Best in Show — 1. místo.

V roce 2017 na Speciální výstavě v Moskvě v Rusku získal Castle 1. místo. Expert Mladen Krkelic (majitel nejslavnější pracovní chovatelské stanice v Černé Hoře Komani) o Castle řekl: „Dnes jsem neviděl pitbula lepšího než Castle. Takový by měl být skutečný americký pitbulteriér.“ Na této výstavě bylo přes 100 pitbulů a Castle vyhrál!

Vyzkoušené, zdravé. Má výsledky čistě genetických testů původu.

Matkou vrhu je Dognik Bulls Indiana. Dovoz Rusko. Malá fena s červeným nosem. Velmi mobilní, sportovní, aktivní. Od přírody: přátelé s celou rodinou. O štěňata se skvěle stará, dobrá matka. Plné zuby, nůžkový skus (správně na pitbulla). Vyzkoušené, zdravé.

Fotky štěňat na prodej:
Pit Bull Boys:


Pit Bull Girls:

1. Dognik Bulls Eldorado- vyhrazeno Finsku
2. Samice delfínů Dognik Bulls – vyhrazené pro Ukrajinu
3. Feny Dognik Bulls Adalinda- vyhrazené pro Finsko

Video štěňat amerického pitbulteriéra:

Rozložení online rodokmenu štěňat pitbulla:

Slavní příbuzní štěňat, na které jsme hrdí:

Babička vrhu je Miller’s Brown Sugar. Narodil se a žije v USA. Tituly: šampion ve výstavním systému ADBA (Amerika), šampion ve výstavním systému UKC (Amerika), sportovní a tréninkové výsledky: IDTT DHT ID3 ID5 IDWP3 IDWPCH. Šampion a velký šampión ve vzpírání. Vítěz sportovních soutěží pitbulů v různých disciplínách.

Dědečkem vrhu je Miller’s Eye of the Tiga. Narodil se a žije v USA. Tituly: vysoce uznávané odborníky na výstavách formátu ADBA (Amerika), titulované ve sportovních soutěžích ve vzpírání. Sportovní a tréninkové výsledky: IDTT DHT ID3 ID5

Prastrýc vrhu je Fonvielle’s A&N Stuff of Legends alias Boogieman. Žije v USA. Jedná se o nejvíce titulovaného ve sportu, výcviku a výstavách pitbulteriéra z celého plánu. Šampion v systému ADBA, šampion v systému UKC, certifikovaný terapeutický pes, mnohonásobný vítěz soutěží v agility, weight pullingu, poslušnosti, různé druhy výcviku, dock diving atd. Super pes v systému UKC!

Mateřským předkem je legendární GR Ch Avdeeva Red Alert ROM 5W. On je Bonya. Narodil se 23. srpna 1993 v New Yorku, USA. Dovezeno do Ruska za 1,5 měsíce. První americký pitbulteriér, který získal titul Grand šampion (v zápasech) a zároveň měl titul ROM (označuje, že pes získal určitý počet bodů podle pravidel DPCA a má děti, které také získaly tyto body a ukázaly sami vysoce, velmi zřídka se dávají jednomu z pitbulů) . Otec rekordu v počtu CIS pitbulteriérů s titulem Šampion a Grandšampion v zápasové kariéře. Jeho potomci jsou velmi známí psi jako on: AVDEEVA’S (YUDGIN) J & J 1xLG, GAVRILOVA (I LIFE STAR RED BOY) AGALEK (Ex GR) CH 6xW 1xL, HUAN’S (RRK) DEBRA 2xW, PEPSI TEAM’S CH6.HOLLY TH. , PVM’S RED LIGHT GR CH 5xW