Kúpte si šteniatko ADBA pitbull teriéra


Predám šteniatko amerického pitbulteriéra. Farba: čokoládová červená. Dievča. Vek — 4 mesiace. Vo vrhu bolo 8 šteniatok. Na predaj je len jedna fenka amerického pitbull teriéra.
Pokrvná línia: OFRN (starý rodinný červený nos). Toto je stará americká krv. Silní, výkonní, veľmi vášniví pitbulli ADBA.
Otec priniesol z Floridy v USA. Matka bola privezená z Brazílie. šampiónov. Nemajú genetické choroby plemena (osobné osvedčenia). Viac o rodičoch sa dočítate na ich osobných stránkach na webe škôlky. Existuje obrovské množstvo fotografií, videí, popisov ich postáv a ich názvov. Rodičia sú absolútne zdraví americkí pitbulteriéri ADBA.
Rodokmeň šteniatka pitbulteriéra: ADBA. American Dog Breeders Association je najstaršia a najspoľahlivejšia organizácia, ktorá registruje čistokrvných amerických pitbulteriérov.
Meno šteniatka: Dognik Bulls California. Nebude to veľké. Pestuje sa na holistickom jedle (najlepšia trieda priemyselných potravín na svete). Povaha: aktívny, nebojácny, rád cvičí a chodí na prechádzky. S veľkou radosťou skúma svet okolo seba.
Spolu so šteniatkom amerického pitbull teriéra získate: ADBA rodokmeň, európsky veterinárny pas, celý rad očkovaní a registrovaný mikročip. Návod na starostlivosť a výchovu šteniatka amerického pitbulteriéra ADBA.
Naše šteniatko ADBA American Pitbull Terrier je úplne pripravené ísť do novej rodiny. Doručenie kdekoľvek na svete. Americkí pitbulteriéri ADBA z chovateľskej stanice DOGNIK BULLS žijú v 25 krajinách.


Na fotke je presne šteniatko, ktoré je na predaj. Cena 2000 eur (2200 dolárov).
Ak chcete kúpiť šteniatko ADBA American Pitbull Terrier:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
S pozdravom majiteľka chovateľskej stanice amerického pitbulteriéra “DOGNIK BULLS”, Veronika Voitovská. Doktor. Odborný psovod. Zvierací psychológ.

Predám šteniatko ADBA pitbull teriéra, americký pitbull teriér ADBA, chovateľská stanica ADBA pitbull teriéra