Kúpte si šteniatko american bully štandardu

Kúpte si šteniatko american bully štandardu
Predám šteniatka American Bully, typ «štandard», chovateľská stanica Dognik Bulls. Dátum narodenia: 5. 11. 2022. K dispozícii 2 fialoví chlapci a 5 fialových dievčat.
Fotografie rodičov:


Otec: 815 Bully Camp Noise Dovezený z Chicaga, Amerika. Silný, silný muž. Aktívny, vo svojich takmer 7 rokoch úplne zdravý. Šampión krajiny na výstavách. Má čisté zdravé testy na genetické choroby pôvodu.
Matka: Valor Inter Plato Afelia Diamond. Dovezené z Moskvy v Rusku. Veľká žena american bully v «štandardnom» type. Čisté od rodičov na genetické testy plemena American Bully. Veľmi priateľský ku všetkým ľuďom a zvieratám.
Už pred 2,5 rokmi sme dostali šteniatka od tejto matky a tohto otca. Všetci vyrástli primerane, zdravo, s dobrou priateľskou povahou.
V čase sťahovania do nových domovov majú šteniatka: európsky veterinárny pas, veterinárne vyšetrenie, očkovanie podľa veku (v 8. týždni a v 12. týždni + proti besnote), mikročip, ktorý je už zaregistrovaný v Európskej databáze domácich zvierat, preukaz pôvodu ABKC (American Bully Kennel Club- najväčšia svetová organizácia pre American Bully). Podpora chovateľskej stanice počas celého života psa.
Cena šteniatka American Bully je 2000 eur. Rezervačná záloha 500 eur pri rezervácii konkrétneho šteniatka. Rezervačná záloha je zahrnutá v konečnej cene šteniatka tyrana.
Štandardné šteniatka American Bully môžu ísť do nových domovov od veku 8 týždňov. V tejto chvíli jedia superprémiové jedlo, chodia po dvore a v lese, prechádzajú základnou socializáciou potrebnou pre šteňa. Zvyknutý na strihanie nechtov, uší.
Šteniatka zasielame (alebo doručujeme osobne) do celého sveta. Poštovné hradí kupujúci samostatne. Naše psy žijú v 20 krajinách sveta: Lotyšsko, Litva, Estónsko, Fínsko, Švédsko, Dánsko, Poľsko, Česká republika, Ukrajina, Bielorusko, Rusko, Maďarsko, Nemecko, Holandsko, Taliansko, Španielsko, USA, Veľká Británia, Škótsko, Írsko.
Fotky šteniatok. Pre objasnenie povahy a popisu každého šteniatka, viac fotografií a videí, napíšte:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls (kúpte si štandardné šteniatko American Bully).